Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів.

У Раді виступили проти податкових пільг для біткоїна

Верховна Рада не збирається розглядати питання пільгового оподаткування доходів фізичних осіб за операціями з біткоїном і криптовалютами, заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Він також розкритикував роботу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), яка, за словами депутата, «провалила підготовку законопроєкту» щодо оподаткування цифрових активів.

Reddit вклався в біткоїн

Популярна соціальна медіаплатформа Reddit інвестувала частину свого капіталу в біткоїн.

Рішення про вкладення коштів у біткоїн відображає впевненість Reddit у довгостроковому потенціалі головного цифрового активу, незважаючи на його короткострокову волатильність. Інвестуючи в біткоїн, Reddit приєднується до списку компаній, які додали BTC на свій баланс як захист від девальвації фіатної валюти.

Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку

Довгострокові власники біткоїнів продали близько 200 000 BTC з початку року, зафіксувавши значні доходи.

Така поведінка відповідає типовим стратегіям отримання прибутку, що спостерігаються на бичачих ринках, коли досвідчені інвестори заробляють на стрибках цін. Вони отримують доходи після досягнення цільових рівнів зростання біткоїна.

Один із найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги

Один із найбільших у Швейцарії банк PostFinance у партнерстві з криптобанком Sygnum з 21 лютого запустив біткоїн-послугу для роздрібних клієнтів.

Нова послуга стала доступною для 2,5 млн клієнтів PostFinance, які можуть здійснювати операції з біткоїнами та криптовалютами. Клієнти можуть інвестувати в актив від $50 та скористатися перевагами криптодепозитарію, торгових та ощадних рахунків в 11 цифрових валютах. Користувачі можуть отримати доступ до пропозиції 24/7 через онлайн-рахунок або застосунок PostFinance.

З Coinbase за добу вивели близько $1 млрд у BTC

З 17 по 18 лютого користувачі вивели з біржі Coinbase 18 000 біткоїнів на суму близько $1 млрд.

Зазначається, що кількість біткоїнів на біржі Coinbase впала до найнижчого значення за дев'ять років. У публічних ордерах Coinbase зараз перебуває близько 394 000 BTC, які оцінюються в $20,5 млрд.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном

Ексглава уряду Великої Британії Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з американським журналістом Такером Карлсоном «за $1 млн у біткоїнах» через смерть російського опозиційного політика Олексія Навального.

Раніше Джонсон після довгих умовлянь з боку Карлсона погодився на інтерв'ю за умови, що йому заплатять «мільйон в американських доларах, біткоїнах або золоті».

Інституціонали інвестують у біткоїн-ETF $2 млрд на день

Обсяг торгівлі дев'яти нових спотових біткоїн-ETF досяг нового максимуму з моменту запуску – $2 млрд на день.

Основного прогресу було досягнуто завдяки фондам, які залишалися в тіні в попередні тижні. Так, фонд VanEck HODL зафіксував обсяг трохи менше ніж $400 млн, WisdomTree Bitcoin Fund (BTCW) – $221,9 млн, а BitWise – $178,3 млн.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024