Редакційна політика Bitcoinmagazine.ua

Принципи та цінності

Bitcoinmagazine.ua вважає своїм обов’язком дотримання професійних стандартів і принципів об'єктивної журналістики. Повнота і різнобічна подача інформації, і водночас її лаконічність і точність - основоположні принципи роботи редакції.

Позиція редакцiї – не давати оцінок і не нав'язувати читачеві власну думку, а надавати інформацію для роздумів.

Етичні принципи

Bitcoinmagazine.ua не поширює інформацію, яка пропагує насильство, а також будь-які форми расової, релігійної, політичної чи іншої дискримінації. Права і свободи людини для редакції - абсолютна цінність.

Достовірність інформації

Пріоритетне завдання редакції bitcoinmagazine.ua - розповідати про людей, компанії та технологічні розробки, що змінюють наше життя. Тут ви знайдете найбільш надійні, точні, оперативні та актуальні матеріали про Біткоїн.

У текстах новин можуть бути представлені експертні думки, які передбачають суб’єктивне ставлення до фактів, з прямим цитування таких думок та наведенням імен їх авторів.

Ми вважаємо важливим відокремлювати факти від оціночних суджень, не замовчувати факти і не маніпулювати ними. Автори статей, опублікованих на сайті, можуть мати точку зору, яка відрізняється від позиції редакції.

Усі джерела інформації перевіряються.

ЯК BITCOIN MAGAZINE ОБИРАЄ НОВИНИ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ?

Редакція приймає статті та пропозиції щодо статей виключно зважаючи на їхню відповідність журналістським стандартам, актуальність, суспільну значущість та релевантність для читачів у Біткоїн-сфері.

ЧИ ПЛАТИТЬ BITCOIN MAGAZINE АВТОРАМ?

Так, Bitcoin Magazine платить деяким своїм авторам і фрілансерам за контент, який публікується на сайті. Однак авторам категорично заборонено приймати будь-яку форму оплати чи компенсації за написання матеріалу від третьої сторони.

ЯК Я МОЖУ ЗАПРОПОНУВАТИ СТАТТЮ АБО ГОСТЬОВИЙ ПОСТ ДЛЯ BITCOIN MAGAZINE?

Щоб запропонувати новину, актуальну статтю чи правки, напишіть нам на [email protected] та вкажіть тему і тип матеріалу, який ви надсилаєте.

ЧИ ПУБЛІКУЄ BITCOIN MAGAZINE ПРЕСРЕЛІЗИ?

Ні, але ви можете надсилати пресрелізи нам на розгляд і наша редакція прийме рішення щодо включення їх у статті.

Рішення про те, щоб включити пресреліз, залежить виключно від значущості та актуальності новини для нашої читацької аудиторії.

Ми не публікуємо матеріали в обмін на оплату, а також не дозволяємо нашим авторам приймати будь-які заохочення для висвітлення статей від третіх сторін.

Пресрелізи для розгляду можна надсилати на адресу [email protected].

ЧИ ПРИЙМАЄ BITCOIN MAGAZINE ОПЛАТУ ЗА СТАТТІ?

Ні, Bitcoin Magazine не публікує жодного редакційного чи новинного контенту в обмін на оплату, а також не дозволяє своїм авторам приймати будь-які заохочення для висвітлення статей від третіх сторін.

ЧИ ПРОПОНУЄ BITCOIN MAGAZINE МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РЕКЛАМИ?

Так, на сайті Bitcoin Magazine можна розмістити рекламу на банерах, скористатися опцією електронної розсилки або спонсорованого рекламного контенту у вигляді іміджевого макета. Реклама завжди чітко позначена.

Щоб отримати більше інформації про можливості для реклами або спонсорства, напишіть нам на [email protected]

Виправлення помилок та спростування

Bitcoinmagazine.ua прагне якомога швидше повідомляти аудиторії про достовірні факти. Після виявлення помилок вони виправляються в найкоротший можливий термін автором або редактором матеріалу.

Якщо виправляються фактологічні помилки, помилки в точності або повноті інформації, то в підзаголовку матеріалу будь-якого жанру або формату додається відповідна примітка — Виправлено, Уточнено або Доповнено.

Про наші помилки ви можете повідомляти нам, використовуючи контактні дані редакції, а також безпосередньо авторам і/або редакторам, зазначеним у публікації.

Список контактів доступний за посиланням.

Будь-яка особа, згадана в публікації Bitcoinmagazine.ua, батьки неповнолітніх, а також уповноважені представники юридичних осіб мають право звернутися до редакції з вимогою спростування, якщо вважають, що інформація про них не відповідає дійсності.

Вимога спростування має бути відправлена електронною поштою або в паперовому вигляді. У такому листі має бути чітко сказано, про яку саме публікацію йдеться і які саме факти автор вважає недостовірними, а також як саме все є насправді.

Рішення про публікацію спростування, його формат, текст і заголовок ухвалюється редакцією Bitcoinmagazine.ua після оцінки підстав для спростування і переговорів зі стороною, яка прислала відповідну вимогу. Видання залишає за собою право перевіряти факти і оцінки, висловлені авторами претензій, а також аргументовано відмовляти в публікації спростування.

Політика щодо джерел інформації

Bitcoinmagazine.ua використовує лише перевірені джерела інформації. Пріоритет надається інформації, отриманій від власних кореспондентів та прес-служб, з офіційних сторінок у соцмережах. Якщо інформація отримана з анонімного джерела, редакція залишає за собою право його не розкривати.

В разі використання ексклюзивної інформації інших ЗМІ у матеріалах обов’язково вказується джерело інформації з прямим активним гіперпосиланням, якщо таке існує.

При роботі з новинами редактори завжди проводять пошук першоджерела інформації.

Суспільний інтерес та багатоманітність думок

У своїй роботі ми керуємося суспільним інтересом цільової аудиторії видання. Під час публікації резонансної інформації ми завжди виходимо з позиції суспільного інтересу та зважаємо на те, чи не вводить хтось в оману суспільство, приховуючи важливі факти.

Ми прагнемо відображати всі значущі думки, у томи числі і через конфлікти різних точок зору. Ми відкриті і готові до широкої дискусії та всебічного обговорення матеріалів, опублікованих на сайті Bitcoinmagazine.ua.

Політика розкриття інформації

Щоб уникнути будь-якого конфлікту інтересів, Bitcoin Magazine робить все можливе, щоб розкривати відповідну інформацію в статтях, зміст яких стосується:

  • Інвестора у BTC Inc, BTC Media LLC, або Bitcoin Magazine;
  • компанії, у якій BTC Inc має частку власності;
  • компанії, з якою автор має якісь фінансові відносини (особливо у випадку гостьового поста);
  • криптовалюти, окрім біткоїна, або будь-якої іншої інвестиції чи активу, у які автор вклав значні кошти.