Редакційна політика Bitcoinmagazine.ua

Принципи та цінності

Bitcoinmagazine.ua вважає своїм обов’язком дотримання професійних стандартів і принципів об'єктивної журналістики. Повнота і різнобічна подача інформації, і водночас її лаконічність і точність - основоположні принципи роботи редакції.

Позиція редакцiї – не давати оцінок і не нав'язувати читачеві власну думку, а надавати інформацію для роздумів.

Етичні принципи

Bitcoinmagazine.ua не поширює інформацію, яка пропагує насильство, а також будь-які форми расової, релігійної, політичної чи іншої дискримінації. Права і свободи людини для редакції - абсолютна цінність.

Достовірність інформації

Пріоритетне завдання редакції bitcoinmagazine.ua - розповідати про людей, компанії та технологічні розробки, що змінюють наше життя. Тут ви знайдете найбільш надійні, точні, оперативні та актуальні матеріали про Біткоїн.

У текстах новин можуть бути представлені експертні думки, які передбачають суб’єктивне ставлення до фактів, з прямим цитування таких думок та наведенням імен їх авторів.

Ми вважаємо важливим відокремлювати факти від оціночних суджень, не замовчувати факти і не маніпулювати ними. Автори статей, опублікованих на сайті, можуть мати точку зору, яка відрізняється від позиції редакції.

Усі джерела інформації перевіряються.

Виправлення помилок та спростування

Bitcoinmagazine.ua прагне якомога швидше повідомляти аудиторії про достовірні факти. Після виявлення помилок вони виправляються в найкоротший можливий термін автором або редактором матеріалу.

Якщо виправляються фактологічні помилки, помилки в точності або повноті інформації, то в підзаголовку матеріалу будь-якого жанру або формату додається відповідна примітка — Виправлено, Уточнено або Доповнено.

Про наші помилки ви можете повідомляти нам, використовуючи контактні дані редакції, а також безпосередньо авторам і/або редакторам, зазначеним у публікації.

Список контактів доступний за посиланням.

Будь-яка особа, згадана в публікації Bitcoinmagazine.ua, батьки неповнолітніх, а також уповноважені представники юридичних осіб мають право звернутися до редакції з вимогою спростування, якщо вважають, що інформація про них не відповідає дійсності.

Вимога спростування має бути відправлена електронною поштою або в паперовому вигляді. У такому листі має бути чітко сказано, про яку саме публікацію йдеться і які саме факти автор вважає недостовірними, а також як саме все є насправді.

Рішення про публікацію спростування, його формат, текст і заголовок ухвалюється редакцією Bitcoinmagazine.ua після оцінки підстав для спростування і переговорів зі стороною, яка прислала відповідну вимогу. Видання залишає за собою право перевіряти факти і оцінки, висловлені авторами претензій, а також аргументовано відмовляти в публікації спростування.

Політика щодо джерел інформації

Bitcoinmagazine.ua використовує лише перевірені джерела інформації. Пріоритет надається інформації, отриманій від власних кореспондентів та прес-служб, з офіційних сторінок у соцмережах. Якщо інформація отримана з анонімного джерела, редакція залишає за собою право його не розкривати.

В разі використання ексклюзивної інформації інших ЗМІ у матеріалах обов’язково вказується джерело інформації з прямим активним гіперпосиланням, якщо таке існує.

При роботі з новинами редактори завжди проводять пошук першоджерела інформації.

Суспільний інтерес та багатоманітність думок

У своїй роботі ми керуємося суспільним інтересом цільової аудиторії видання. Під час публікації резонансної інформації ми завжди виходимо з позиції суспільного інтересу та зважаємо на те, чи не вводить хтось в оману суспільство, приховуючи важливі факти.

Ми прагнемо відображати всі значущі думки, у томи числі і через конфлікти різних точок зору. Ми відкриті і готові до широкої дискусії та всебічного обговорення матеріалів, опублікованих на сайті Bitcoinmagazine.ua.