Правила користування сайтом Bitcoinmagazine.ua

Договір про умови і правила користування сайтом bitcoinmagazine.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю «БТС МЕДІА УКРАЇНА» (далі - Компанія/Товариство) публікує Договір, який визначає порядок використання сайту bitcoinmagazine.ua (далі – Сайт), у тому числі:

- умови використання матеріалів, розміщених на Сайті;

- умови розміщення матеріалів (включно, але не обмежуючись, текстові матеріали, зображення, коментарі) користувачами на Сайті.

Договір викладено в стандартній і незмінній для всіх формі. Підтвердженням укладення Договору є використання Сайту.

У разі незгоди зі змістом Договору або окремих його положень просимо вас покинути Сайт.

Загальна інформація

Договір регулює умови використання Сайту і може бути змінений Компанією без будь-якого попереднього повідомлення.

На Сайті можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів, контенту, політики конфіденційності та захисту персональних даних та ін.

Якщо Користувач не згоден з Договором, то не може користуватися Сайтом.

Компанія повідомляє, що через Сайт можна отримати доступ до інших ресурсів (сайтів) в мережі Інтернет. Компанія не має ніякого контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик.

Компанія намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Сайту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

Контент Сайту не може бути використаний третіми особами для публічного перегляду і в комерційних цілях, без письмової згоди Компанії або власника контенту.

Користувач користується Сайтом виключно на власний ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, заподіяні його комп'ютеру та даними. Компанія не несе відповідальності за невідповідність Сайту цілям користувача.

Предмет

Вся інформація Сайту, є предметом Договору і власністю (використовуваним активом/об'єктом) Компанії, якщо інше не зазначено на Сайті.

Права Компанії

Компанія та/або редакція сайту (далі – Редакція) мають право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати матеріали і структуру Сайту, у будь-який час закрити Сайт (або розділ Сайту), без попереднього повідомлення Користувача.

Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.

Переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на її думку, вони стосуються відповідної тематики.

Видаляти повідомлення та коментарі користувача, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України.

Використовувати надані Користувачем об'єкти права інтелектуальної власності на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіка, інше.

Видалити будь-який контент без пояснення причин, у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та/або інших правил користування Сайтом.

У будь-який час закрити будь-який ресурс Сайту як з, так і без попереднього повідомлення користувача. У такому випадку Компанія не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

Користувач

Користувач може створювати власні текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу відповідної тематики опублікованої інформації.

Компанія надає Користувачу можливість брати участь в дискусіях на Сайті. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваші ідентифікаційні дані, у будь-якій соціальній мережі, в мережі Інтернет, або будь-яке зображення, або фотографія, стає надбанням громадськості і може бути використана Компанією в рекламних або комерційних цілях, в будь-яких засобах масової інформації, Інтернет-сайтах або інших джерелах інформації.

Користувач приймаючи участь в дискусії на Сайті погоджується, що будь-яка особиста інформація, надана Користувачем, може бути прочитана, зібрана або використана іншими користувачами цих послуг або Компанією, і може бути використана для розсилки інформаційних повідомлень. Компанія не несе відповідальність за особисту інформацію, яку Користувач надає в коментарях і не зобов'язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який з коментарів Користувача.

Якщо Користувач рекомендує будь-який матеріал або сервіс Сайту в Facebook, Twitter або в іншому сервісі в мережі Інтернет, то такі дії регулюються Політикою конфіденційності (або документом з іншою назвою, який регулює права і обов'язки сторін) Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет. Компанія не відслідковує і не зберігає записи таких дій.

Приймаючи Договір, користувач розуміє і погоджується, що безкоштовно передає Компанії невиключні права інтелектуальної власності на об'єкти, які розміщуються ним на Сайті: право на використання творів, статей, коментарів, фотографій, відео, графіки інших об'єктів права інтелектуальної власності (далі, для зручності – твір) і невиключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами; дає Компанії право самостійно використовувати та/або дозволяти або забороняти: відтворення творів; публічне виконання і публічне сповіщення творів; публічну демонстрацію і публічний показ; будь-яке повторне оприлюднення творів, якщо воно здійснюється іншою організацією, ніж та, що здійснила перше оприлюднення; переклади творів; переробки, адаптації та інші подібні зміни творів; включення творів як складових частин до збірників, антологій, енциклопедій тощо; розповсюдження творів шляхом першого продажу, відчуження іншим способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншої передачі до першого продажу примірників твору; подання своїх творів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до творів з будь-якого місця і в будь-який час за їх власним вибором; здавання в найм та (або) комерційний прокат після першого продажу, відчуження іншим способом оригіналу або примірників творів, у тому числі у формі, яку зчитує комп'ютер; імпорт примірників творів.

Користувачу забороняється:

Використовувати матеріали, розміщені на Сайті, способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню Сайту;

Реєструватися на Сайті як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або з іншими організаціями; передавати реєстраційні дані іншим особам;

Намагатися будь-яким способом, в тому числі шляхом підбору пароля, злому або інших дій отримувати доступ до чужих логінів і паролів;

Використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами, розміщувати будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми;

Передавати свої реєстраційні дані іншим особам;

Заборони і відповідальність

На Сайті заборонено розміщувати і поширювати:

  • заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або до захоплення державної влади;
  • заклики про розподіл меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
  • заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розпалювання збройного конфлікту, або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння;
  • матеріали, які є незаконними, шкідливими, що ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази і матеріали і висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру;
  • матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не погоджено з Компанією;
  • об'єкти інтелектуальної власності, без наявності дозволу на публічне розміщення (сповіщення) або їх поширення;
  • матеріали, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування, або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;
  • персональні дані інших користувачів;
  • матеріали, зміст та/або поширення яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства;
  • інформацію комерційного або конфіденційного характеру, яка заборонена до публікації.

Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на Сайті.

У разі виявлення фактів несанкціонованого використання матеріалів Сайту, Користувач повинен якомога швидше повідомити про це Редакцію Сайту.

У разі пред'явлення до Компанії претензій з боку третіх осіб, у зв'язку з інформацією, що розміщується користувачем на Сайті, користувач зобов'язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати та вирішити усі суперечки з особами, які звернулися з претензіями, а також відшкодувати понесені Компанією збитки в повному обсязі.

Умови використання матеріалів сайту bitcoinmagazine.ua

Сайт містить текстові та фото-відео матеріали, які є об'єктами авторського права і підлягають охороні.

Матеріали, розміщені на Сайті, можуть використовуватися (поширюватися і перепубліковуватися) іншими ЗМІ або Інтернет-виданнями, при умові встановлення гіперпосилання на джерело інформації з Сайту.

Матеріали, в тексті (після тексту) яких міститься заборона на повну републікацію (передрук, копіювання, відтворення або інше використання), або матеріали доступ до яких є платним, дозволяється використовувати частково. Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно за наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів з підписом: «Повну версію читайте на bitcoinmagazine.ua».

При використанні матеріалів Сайту – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Гіперпосилання має бути розміщено в будь-якому випадку використання матеріалів Сайту і повинно бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.

При усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усне посилання (для телерадіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення гіперпосилання під фото на сайт bitcoinmagazine.ua/ ПІБ Автора. Будь-які зміни фотоматеріалів, у тому числі адаптація, ретушування тощо не дозволяються.

Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті, що належать третім особам.

Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для реклами та/або розміщена на Сайті під позначенням «реклама, PR, партнерський проєкт, позиція, новини компаній» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах. Позначення «Спецпроєкт» використовується для маркування рекламних матеріалів, які належать третім особам та були розміщені (хоча б один рекламний матеріал із запланованої серії рекламних матеріалів) до опублікування поточної редакції Договору про умови і правила користування сайтом bitcoinmagazine.ua від 17 червня 2021 року. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на інформаційні агентства «Інтерфакс-Україна», «Українські Новини» і фотоматеріалів EPA/UPG – заборонені.

Умови розміщення авторських матеріалів на сайті bitcoinmagazine.ua

Під Авторськими матеріалами розуміються будь які текстові, графічні або інші подібні об’єкти авторського права, які надсилаються на електронні поштові адреси Товариства. Користувач гарантує, що є автором надісланого матеріалу та/або не порушує прав інших осіб, надсилаючи матеріали Товариству.

Користувач гарантує, що всі авторські матеріали є ексклюзивними і не публікувалися раніше, а також не перебувають на розгляді для публікації на інших інформаційних ресурсах в мережі інтернет, а також в друкованих ЗМІ.

Користувач погоджується, що надання Авторських матеріалів Товариству прирівнюється до підтвердження факту, що Користувач:

Розповсюджує Авторські матеріали на законних підставах, передбачених Цивільним кодексом України, Законом України «Про авторське право та суміжні права» та відповідно до інших вимог законодавства України, в тому числі щодо прав на знаки для товарів та послуг (торгівельні марки), комерційні найменування, прав на використання імен фізичних або найменування юридичних осіб, а також на предмет достовірності інформації.

Надає Товариству невиключні авторські права, у вигляді прав на: оприлюднення та/або опублікування Авторських матеріалів у журналі «Новое время страны» та/або на сайті bitcoinmagazine.ua (у будь-яких розділах сайту та у будь-якому форматі – текст, графіка, аудіо, відео), без будь-якого попереднього погодження такої публікації; редагування Авторських матеріалів, без спотворення їх фактичного змісту, у тому числі перетворення текстових, графічних Авторських матеріалів у аудіо та/або відео формати; зберігання Авторських матеріалів на електронних, паперових або інших носіях; передачу Авторських матеріалів третім особам, обумовлену необхідністю вчинення дій для випуску журналу та/або просування вебсайту; просування Авторських матеріалів, розміщених на сайті та/або у журналі за допомогою соціальних мереж або інших подібних сервісів.

Автор гарантує що передані матеріали не будуть публікуватися автором на інших інформаційних ресурсах в мережі інтернет, а також в інших друкованих ЗМІ.

Не заперечує, що Товариство проводить відбір Авторських матеріалів для публікації на власний розсуд та не гарантує Користувачу публікацію Авторських матеріалів взагалі, так і публікацію Авторських матеріалів у конкретний строк або у конкретному випуску журналу.

Товариство після проведеного відбору авторських матеріалів залишає за собою право відмовити автору в публікації авторських матеріалів без пояснення причин.

Товариство не несе жодної відповідальності перед третіми особами за зміст Авторських матеріалів. Всі збитки Товариства, завдані у зв’язку із неправомірністю змісту Авторських матеріалів, мають бути відшкодовані автором відповідного матеріалу.

Користувач погоджується, що Товариство має право на редагування Авторських матеріалів (форматування тексту, включення приміток, пояснень, та інші подібні зміни), не спотворюючи при цьому змісту Авторських матеріалів.

Факт надсилання Авторських матеріалів на електронну адресу Товариства є згодою на використання, обробку та зберігання Товариством будь-яких персональних даних, що містяться у такому електронному повідомленні, а також на передачу авторських прав визначених у Порядку.

Користувач погоджується, що ознайомився із Політикою конфіденційності за посиланням https://bitcoinmagazine.ua/privacy та приймає її без жодних зауважень.

Погоджуючись з умовами цього Договору, користувач дає свою згоду на отримання повідомлень, що містять інформацію про умови платної підписки, спеціальні пропозиції ТОВ «БТС МЕДІА УКРАЇНА». Повідомлення направляються користувачеві за допомогою соціальних мереж, електронних листів, смс-повідомлень або телефонного зв'язку.
Користувач може відмовитися від отримання електронних повідомлень в будь-який момент, в особистому кабінеті Користувача.

Цей договір є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та договором приєднання відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України для невизначеного кола осіб, що користуються сайтом.

Зв’язатися з Товариством

ТОВ «БТС МЕДІА УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 44359661, Україна, м.Київ, вул. Дорогожицька, 3, буд. B9. Тел.: +38 (098) 533 15 93, [email protected]