Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є офіційною та публічною пропозицією ТОВ «БТС МЕДІА УКРАЇНА» (надалі – «Продавець») укласти договір купівлі-продажу Товару, що розміщено на сайті «bitcoinmagazine.ua», між Продавцем та будь-яким Покупцем (надалі – «Покупець»).

1.2. Цей договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) без надання переваги одному покупцю перед іншим (надалі – «Договір»).

1.3. Повним і безумовним прийняттям умов Договору, тобто публічної оферти Продавця, є факт здійснення оплати Товару на Сайті. Повним і безумовним прийняттям умов Договору також вважається реєстрація Покупця на Сайті.

1.4. Приймаючи умови Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, доставки, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

Укладаючи Договір, Покупець також підтверджує, що він цілком і повністю ознайомлений та згоден з: Політикою конфіденційності, доступною за посиланням: https://bitcoinmagazine.ua/privacy та Правилами користування сайтом, доступними за посиланням: https://bitcoinmagazine.ua/rules.

2. Терміни та визначення

2.1. «Інтернет-магазин» - сайті Продавця «bitcoinmagazine.ua» (відповідна сторінка на даному сайті), створений, з-поміж іншого, для укладення договорів купівлі-продажу Товарів на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару та фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним способом продажу товару.

2.2. «Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений в Інтернет-магазині, включаючи періодичні видання друкованого засобу масової інформації – журналу «Bitcoin Magazine Ukraine» (надалі – «Журнал»), його електронної версії, а також передплати на Журнал та його електронні версії.

2.3. «Персональні дані» – будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, чи до особи, яка визначається.

2.4. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

2.4.1. він взагалі не може бути усунутий;

2.4.2. його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

2.4.3. він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в Інтернет-магазині, в тому числі:

3.2.1. добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині по категоріям;

3.2.2. самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;

3.2.3. оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

3.2.4. виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн на будь-який Товар, що є в наявності та представлений в Інтернет-магазині.

4.2. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів представлених в Інтернет-магазині. Про відсутність Товару на складі Продавець повідомляє Покупця по телефону або через електронну пошту. У разі відсутності Товару Покупець має право: замінити його аналогічним Товаром, що є у наявності або відмовитися від даного Товару або скасувати Замовлення.

4.3. Покупець несе повну відповідальність за правильність та достовірність даних, вказаних ним при оформленні замовлення. У разі ненадання повної необхідної для виконання замовлення інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці Товару в Інтернет-магазині.

5. Вартість і порядок оплати товару

5.1. Вартість Товару вказується на сторінках Інтернет-магазину Продавця. Вартість товару включає всі податки та збори передбачені чинним законодавством України.

5.2. Ціни на Товари і послуги можуть змінюватися в залежності від кон'юнктури ринку на розсуд Продавця, що відображається на цінах в Інтернет-магазині. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, в разі, якщо той вже прийняв умови Продавця та здійснив у встановленому цим Договором порядку оплату Товару (послуг).

5.3. Оплата здійснюється у вигляді 100% передоплати наступними способами на вибір Покупця:

5.3.1. оплата онлайн через Інтернет-магазин з допомогою сервісу Portmone. При даному способі оплати банківську комісію сплачує Продавець;

5.3.2. оплата онлайн через Інтернет-магазин у криптовалюті за допомогою системи WhiteBIT;

5.3.3. оплата у інший обраний Покупцем спосіб відповідно до доступних варіантів в Інтернет-магазині.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження Товару Покупцю відбувається після отримання Продавцем повної оплати Товару.

6.2. Доставка і повернення Товару виконується силами Продавця або транспортної компанії – перевізником за рахунок Покупця. При доставці Товарів, виконуваної компаніями-перевізниками, Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками. Відправка Товарів здійснюється протягом 7 днів з моменту оплати замовлення. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, оскільки вони залежать від компанії-перевізника.

6.3. Вартість доставки в Інтернет – магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів компанії-перевізника.

6.4. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником.

6.5. У разі оформлення замовлення на електронну версію Журналу (або відповідну передплату), такий Товар вважається доставленим з моменту надання Покупцю доступу до нього.

7. Повернення товару та грошових коштів

7.1. Обмін та Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

7.2. Покупець має право повернути чи обміняти Товар після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

7.3. При поверненні Покупцем Товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за Товар грошову суму за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві. Обміняти або повернути товар належної якості можна тільки в тому випадку, якщо він не має ознак використання і якщо збережено його товарний вигляд (зокрема пломби, ярлики тощо) та інші споживчі властивості, в іншому випадку Покупець має право відмовити Покупцю в поверненні або обміні Товару.

7.4. Товари, які не підлягають поверненню:

7.4.1. Журнал;

7.4.2. електронні версії Журналу, доступ до яких вже був наданий;

7.4.3. передплати Журналу, що вже були оплачені;

7.4.4. інші товари, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до чинного законодавства України.

7.5. Грошові кошти повертаються Покупцю протягом 7-ми банківських днів з дня отримання Покупцем повернутого Товару, після перевірки Товару на предмет відсутності використання, збереження товарного вигляду та інших споживчих властивостей.

8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

8.1.1. ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;

8.1.2. самостійно оформити замовлення на сайті;

8.1.3. своєчасно оплатити та отримати замовлення у Продавця або компанії-перевізника на умовах цього Договору;

8.1.4. при отриманні Товару впевнитися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку отримання Товару у компанії-перевізника випадку виявлення пошкоджень та неповної комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинен підписати співробітник компанії-перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від Покупця дотримання умов цього Договору.

8.3. Продавець зобов'язаний:

8.3.1. дотримувати умов цього Договору;

8.3.2. передати Покупцю товар у відповідності з обраним зразком, розміщеним в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору;

8.3.3. інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. Продавець має право:

8.4.1. в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

9. Відповідальність сторін

9.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

9.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

9.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п'яти календарних днів у письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

9.4. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь-яких спорів шляхом переговорів. У випадку неможливості досягнення згоди, спори підлягають вирішенню відповідно чинного законодавства України.

9.5. Будь-які претензії (рекламації), пропозиції, заяви Покупця приймаються за адресою електронної пошти, вказаної в п. 11 Договору.

10. Інші умови

10.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті «bitcoinmagazine.ua».

10.2. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

10.3. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду Товарів, а також для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.

10.4. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Продавець використовує інформацію про Покупця виключно в цілях функціонування Інтернет-магазину (відправлення повідомлення Покупцеві про виконання замовлення, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

10.5. Цей договір набирає чинності з дня оплати замовлення або реєстрації в Інтернет-магазині «bitcoinmagazine.ua» і діє до виконання всіх умов Договору.

11. Контактні дані Продавця:

ТОВ «БТС МЕДІА УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 44359661, Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, буд. B9, тел.: +38 (098) 533 15 93, [email protected].