Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку

Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку

Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000.

Довгострокові власники біткоїнів продали близько 200 000 BTC від початку року, зафіксувавши значні прибутки. Про це повідомляє IntoTheBlock на основі даних блокчейну.

Така поведінка відповідає типовим стратегіям отримання прибутку, які спостерігаються на бичачих ринках, коли досвідчені інвестори заробляють на стрибках цін. Вони отримують прибутки після досягнення цільових рівнів зростання біткоїна.

Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку
Динаміка резервів довгострокових власників. Джерело: IntoTheBlock.

Але поточна тенденція відображає помірне зменшення запасів приблизно на 1,5% порівняно з 15% скороченням на минулому бичачому ринку. Річ у тім, що більшість ходлерів очікує на значне зростання курсу найближчими місяцями й не поспішають продавати монети.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Стратегії довгострокових власників

Історичні дані свідчать про те, що більш досвідчені біткоїнери краще розуміються на циклічності ціноутворення BTC. Вони діють протилежно від настроїв ринку: активно купують монети під час ведмежих ринків і частково продають на локальних піках.

Але багато ходлерів взагалі не продають монети, а лише використовують їх як засіб накопичення та для прямої купівлі товарів та послуг. За класифікацією Glassnode, до довгострокових власників відносять усіх, хто не витрачав біткоїни понад 6 місяців (хоча іноді часовий поріг аналітики підіймають до одного року).

Прибутки ходлерів

У лютому цього року майже всі ходлери вийшли «у плюс». Зокрема нереалізований прибуток отримують 93,5% довгострокових власників монет. Більшість з них багаторазово збільшили свій капітал за час інвестування у біткоїн.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024