Майже всі ходлери вийшли «в плюс»

Майже всі ходлери вийшли «в плюс»

За даними аналітиків, серед довгострокових власників активу лише 6,5% мали нереалізований збиток.

Курс біткоїна досяг позначки $50 000 вперше з 2021 року, і тепер деякі учасники ринку починають фіксувати прибуток. Про це повідомили аналітики Glassnode у соцмережі X.

З листопада 2023 року довгострокові інвестори вивели з гаманців близько 148 000 BTC. В результаті від піку в листопаді минулого року (14 996 000 BTC) сукупна кількість монет у розпорядженні ходлерів скоротилася на 299 500 BTC. Експерти пояснили, що подібна поведінка стає характерною з наближенням до історичного максимуму.

«Інвестори були винагороджені за своє терпіння та впевненість: ціни на BTC зросли до багаторічних максимумів вище за $50 000», – йдеться у повідомленні.

Обсяг «збиткових біткоїнів» на ринку швидко скорочується: до цієї категорії потрапляє лише 13%. Відповідно до структури цін придбаних біткоїнів більшість зосереджена в діапазоні від $40 000 до $45 000.

Аналітики зазначили, що серед ходлерів лише 6,5% від сукупної кількості монет мали нереалізований збиток (777 800 BTC). На відміну від 2019 року попередні такі низькі значення передусім асоціювалися з ранніми стадіями бичачого ринку.

Що вплинуло на зростання курсу BTC

Біткоїн вкотре підтвердив свій статус засобу збереження вартості. Слід наголосити, що в останні тижні зріс попит на акції біржових біткоїн-фондів (ETF). У результаті сьогодні ринковий попит став набагато перевищувати видобуток з боку майнерів.

Крім того, цю тенденцію може посилити халвінг, який має відбутися у квітні цього року.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Інтерес з боку великих інвесторів

Зростання курсу біткоїна зацікавило багатьох великих інвесторів. Так, венчурний фонд бізнесмена Пітера Тіля Founders Fund перед подорожчанням BTC встиг інвестувати $200 млн у біткоїн та криптовалюти. Під час попереднього бичачого циклу Тіль зізнався, що почувався «недоінвестованим» у головний цифровий актив.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024