Фонд Пітера Тіля крупно вклався в біткоїн

Фонд Пітера Тіля крупно вклався в біткоїн

Founders Fund інвестував $200 млн у біткоїн та криптовалюти ще на початку бичачого циклу.

Венчурний фонд бізнесмена Пітера Тіля Founders Fund на початку бичачого циклу встиг інвестувати $200 млн у біткоїн та криптовалюти. Про це повідомляє Reuters.

Founders Fund почав купувати біткоїни, коли вартість активу була нижчою за $30 000, й у наступні місяці продовжував купувати BTC. Тіль давно є прихильником біткоїна та критиком фіата і банківської системи. Під час бичачого зростання у 2021 році він сказав, що почувається «недоінвестованим» у головний цифровий актив.

Варто також зауважити, що Founders Fund продав велику частину своїх цифрових активів за $1,8 млрд у березні 2022 року, якраз напередодні ведмежого циклу. Founders Fund раніше інвестував у біткоїн від $15 млн до $20 млн протягом 2017–2018 років.

Хто такий Пітер Тіль

Пітер Тіль – відомий американський мільярдер, інвестор з німецьким корінням. Він входив до ради директорів Meta з 2005 року, був співзасновником PayPal у 1998-му і згодом став одним із найуспішніших інвесторів Силіконової долини, зокрема – першим венчурним капіталістом, який підтримав Facebook.

За даними на 2023 рік, його Founders Fund керував більш ніж $11 млрд, у тому числі $5 млрд капіталу, залученого двома фондами в 2022 році. Також він придбав частки у більш ніж 100 компаніях, таких як SpaceX Ілона Маска, програма для замовлення таксі Lyft та група оборонних технологій Anduril. Фонд зацікавлений у придбанні частки в OpenAI, розробнику чат-бота ChatGPT.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще купує біткоїни

У зв'язку з подорожчанням біткоїна з'являється дедалі більше компаній, які інвестують у головний цифровий актив. Так, у січні компанія MicroStrategy придбала ще 850 BTC загальною вартістю $37,2 млн. Тепер у неї в запасах 190 000 монет на загальну суму понад $8,2 млрд.

Регулярно інвестує в біткоїн і компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT. Сьогодні вона знаходиться на 11 місці серед найбільших власників біткоїнів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024