MicroStrategy докупила ще 850 BTC

MicroStrategy докупила ще 850 BTC

Компанія тепер має 190 000 монет на загальну суму $8,2 млрд.

Компанія MicroStrategy й надалі дотримується своєї біткоїн-стратегії, придбавши ще 850 BTC загальною вартістю $37,2 млн. Про це написав засновник і голова ради директорів Майкл Сейлор на своїй сторінці у соцмережі X.

«У січні MicroStrategy придбала додатково 850 BTC за $37,2 млн і тепер володіє 190 000 BTC», – повідомив він.

Своєю чергою, фінансовий директор MicroStrategy Ендрю Канг зазначив, що компанія з кінця третього кварталу придбала 31 755 біткоїнів, що стало найбільшим квартальним збільшенням кількості біткоїнів за останні три роки.

«Ми виграли від значного зростання цін на біткоїни у четвертому кварталі, а також продовжили використовувати нашу стратегічну діяльність, накопичуючи дедалі більше біткоїнів. Саме завдяки нашій унікальній біткоїн-стратегії ми зараз володіємо 190 000 біткоїнів за середньою ціною покупки за монету $31 224», – заявив Канг.

Прихильність до обраної стратегії

MicroStrategy вперше вийшла на ринок біткоїна у серпні 2020 року, витративши $250 млн для покупки BTC. Відтоді компанія постійно поповнює свої запаси біткоїнів, зібравши вже понад 190 000 монет на загальну суму понад $8,2 млрд.

MicroStrategy не відходить від своєї стратегії, при цьому регулярно купуючи додаткові обсяги біткоїнів навіть за сильних коливань їхньої вартості. Цей підхід не тільки зміцнив позицію компанії як одного з найбільших інституціональних інвесторів у біткоїн, а й привернув велику увагу до MicroStrategy з боку інвесторів та аналітиків.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто ще регулярно купує біткоїни

Регулярно інвестує в біткоін і компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT. Компанія оголосила, що переводить свої резерви стейблкоїнів у BTC і уникає державних боргових зобов'язань США.

Сьогодні компанія знаходиться на одинадцятому місці серед найбільших власників біткоїнів.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024