Tether накопичила $2,8 млрд у біткоїнах

Tether накопичила $2,8 млрд у біткоїнах

Компанія регулярно інвестує частину свого прибутку у BTC.

Компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT, має на своєму балансі біткоїни на $2,8 млрд. Про це йдеться в аудиторському звіті компанії BDO.

Tether накопичила $2,8 млрд у біткоїнах
Активи Tether. Джерело: BDO.

Хоча Tether відома здебільшого завдяки своєму стейблкоїну, компанія є інвестором і засновником інфраструктури у багатьох стратегічних секторах – від штучного інтелекту до P2P-телекомунікацій, від видобутку біткоїнів до виробництва відновлюваної енергії.

Минулого кварталу компанія також отримала прибуток у розмірі $2,85 млрд, з яких близько $1,85 млрд одержано за рахунок золота та біткоїнів. За весь 2023 рік Tether отримала прибуток у розмірі $6,2 млрд.

Інвестиції в біткоїн

Як стало відомо, Tether регулярно інвестує частину свого прибутку в біткоїн. Компанія оголосила, що переводить свої резерви стейблкоїнів у BTC та уникає державних боргових зобов'язань США.

Уперше Tether придбала біткоїни у вересні 2022 року. Початкова покупка становила 33 980 BTC. Відтоді компанія стабільно купує біткоїни щокварталу. Друга за величиною покупка була здійснена у березні 2023 року – 15 915 BTC. Останню покупку в розмірі 8888 BTC здійснено наприкінці четвертого кварталу 2023 року.

Сьогодні компанія знаходиться на 11 місці серед найбільших власників біткоїнів.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Інвестиції в майнінг

Крім регулярних інвестицій у біткоїн Tether в листопаді минулого року заявила про бажання інвестувати $500 млн у майнінг біткоїнів.

На створення дата-центрів кошти виділятимуться протягом пів року. Частина з цих грошей піде на придбання часток у інших майнінгових компаній. Вже створюються ферми в Уругваї, Парагваї та Сальвадорі. Потужність кожної з них становить від 40 до 70 МВт. Мета компанії – досягти 1% у глобальному хешрейті мережі Біткоїна.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024