Tether хоче інвестувати $500 млн у майнінг BTC

Tether хоче інвестувати $500 млн у майнінг BTC

Мета компанії – досягти 1% у глобальному хешрейті мережі Біткоїна.

Компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT, збирається інвестувати $500 млн у майнінг біткоїнів. Про це заявив її технічний директор Паоло Ардоїно, повідомляє Bloomberg.

«Ми прагнемо бути частиною екосистеми з видобутку біткоїна. Коли справа стосується розширення, будівництва нових підстанцій та інших об'єктів, ми ставимося до цього дуже серйозно», – заявив Ардоїно.

За його словами, на створення дата-центрів кошти виділятимуться протягом пів року. Частина з цих грошей піде на придбання часток у інших майнінгових компаній. Вже створюються ферми в Уругваї, Парагваї та Сальвадорі. Потужність кожної з них становить від 40 до 70 мегават. Мета компанії – досягти 1% у глобальному хешрейті мережі Біткоїна.

Пізніше Ардоїно в електронному розсиланні зазначив, що компанія має намір збільшити власні видобувні потужності до 120 мегават до завершення 2023 року і до 450 мегават – до кінця 2025 року. Для досягнення цієї мети вже виділено $150 млн.

Коментуючи плани Tether щодо розвитку майнінгового бізнесу, голова дослідницької фірми MinerMetrics Джаран Меллеруд зазначив, що Tether зможе увійти до двадцятки найбільших біткоїн-майнерів. При цьому він не відкинув те, що компанія зможе вийти далеко за межі початкової мети.

«Як приватна компанія, що генерує величезні суми грошей навіть на ведмежому ринку, Tether має унікальні можливості для масштабних контрциклічних інвестицій», – наголосив Меллеруд.

Підтримка майнінгових компаній

Нещодавно стало відомо, що Tether надав кредитну лінію на 575 млн євро ($610 млн) найбільшій європейській майнінговій компанії Northern Data AG. Залучені кошти майнер спрямує на розвиток свого бізнесу. Зокрема, головну увагу буде приділено придбанню додаткового обладнання та масштабуванню операцій з видобутку біткоїнів з використанням технології рідинного охолодження.

Варто зауважити, що в 2023 році Tether активно зайнялася майнінгом біткоїнів, запустивши майнінгові операції та впровадивши власне програмне забезпечення для майнінгу.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Біткоїн-стратегія Tether

У травні 2023 року емітент стейблкоїнів USDT вирішив здійснювати регулярні інвестиції в біткоїн. Так, у планах було виділення до 15% квартального прибутку на покупку BTC.

У підсумку в другому кварталі 2023 року компанія придбала 1529 BTC, а всього в резервах зібрала 54 000 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023