Tether хоче інвестувати $500 млн у майнінг BTC

Tether хоче інвестувати $500 млн у майнінг BTC

Мета компанії – досягти 1% у глобальному хешрейті мережі Біткоїна.

Компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT, збирається інвестувати $500 млн у майнінг біткоїнів. Про це заявив її технічний директор Паоло Ардоїно, повідомляє Bloomberg.

«Ми прагнемо бути частиною екосистеми з видобутку біткоїна. Коли справа стосується розширення, будівництва нових підстанцій та інших об'єктів, ми ставимося до цього дуже серйозно», – заявив Ардоїно.

За його словами, на створення дата-центрів кошти виділятимуться протягом пів року. Частина з цих грошей піде на придбання часток у інших майнінгових компаній. Вже створюються ферми в Уругваї, Парагваї та Сальвадорі. Потужність кожної з них становить від 40 до 70 мегават. Мета компанії – досягти 1% у глобальному хешрейті мережі Біткоїна.

Пізніше Ардоїно в електронному розсиланні зазначив, що компанія має намір збільшити власні видобувні потужності до 120 мегават до завершення 2023 року і до 450 мегават – до кінця 2025 року. Для досягнення цієї мети вже виділено $150 млн.

Коментуючи плани Tether щодо розвитку майнінгового бізнесу, голова дослідницької фірми MinerMetrics Джаран Меллеруд зазначив, що Tether зможе увійти до двадцятки найбільших біткоїн-майнерів. При цьому він не відкинув те, що компанія зможе вийти далеко за межі початкової мети.

«Як приватна компанія, що генерує величезні суми грошей навіть на ведмежому ринку, Tether має унікальні можливості для масштабних контрциклічних інвестицій», – наголосив Меллеруд.

Підтримка майнінгових компаній

Нещодавно стало відомо, що Tether надав кредитну лінію на 575 млн євро ($610 млн) найбільшій європейській майнінговій компанії Northern Data AG. Залучені кошти майнер спрямує на розвиток свого бізнесу. Зокрема, головну увагу буде приділено придбанню додаткового обладнання та масштабуванню операцій з видобутку біткоїнів з використанням технології рідинного охолодження.

Варто зауважити, що в 2023 році Tether активно зайнялася майнінгом біткоїнів, запустивши майнінгові операції та впровадивши власне програмне забезпечення для майнінгу.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Біткоїн-стратегія Tether

У травні 2023 року емітент стейблкоїнів USDT вирішив здійснювати регулярні інвестиції в біткоїн. Так, у планах було виділення до 15% квартального прибутку на покупку BTC.

У підсумку в другому кварталі 2023 року компанія придбала 1529 BTC, а всього в резервах зібрала 54 000 BTC.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024