Найбільший європейський майнер отримав $610 млн від Tether

Найбільший європейський майнер отримав $610 млн від Tether

Northern Data AG спрямує залучені кошти на масштабування бізнесу.

Емітент стейблкоїнів Tether (USDT) надав 575 млн євро ($610 млн) у межах кредитної лінії німецької майнінгової біткоїн-компанії Northern Data AG. Про це повідомляє Cointelegraph.

Залучені кошти Northern Data AG направить на розвиток свого бізнесу. Зокрема, головну увагу буде приділено придбанню додаткового обладнання та масштабуванню операцій з видобутку біткоїнів з використанням технології рідинного охолодження.

Боргова лінія є незабезпеченою, надається на стандартних ринкових умовах та має строк до 1 січня 2030 року. Боргове фінансування було надано після придбання компанією Tether частки Northern Data. У вересні 2023 року емітент USDT інвестував у Northern Data нерозкриту суму, спрямовану на підтримку ініціатив у галузі штучного інтелекту. Компанія Tether заявила, що ці інвестиції були виділені з її резервів і не вплинуть на кошти клієнтів. У 2023 році Tether активно перейшов на майнінг біткоїнів, запустивши власні майнінгові операції та впровадивши власне програмне забезпечення для майнінгу.

Про компанію Northern Data

Northern Data Group – спеціалізована B2B-технологічна компанія, що надає рішення для високопродуктивних обчислень (HPC). Компанія зайнята в галузі розроблень штучного інтелекту, інфраструктури центрів оброблень даних нового покоління та операціями з видобутку біткоїнів. Веде бізнес у Європі, США та Канаді.

Northern Data утворилася в результаті злиття компаній Northern Bitcoin та Whinstone US у 2015 році.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Tether інвестує в біткоїн

Рішення інвестувати в біткоїн компанія Tether прийняла ще у травні 2023 року. Так, у планах було виділяти до 15% квартального прибутку на купівлю BTC.

У підсумку в другому кварталі 2023 року компанія придбала 1529 BTC, а всього в резервах зібрала 54 000 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024