Резерви Tether зросли на 8888 BTC

Резерви Tether зросли на 8888 BTC

Компанія опинилася на 11-му місці серед найбільших власників головного цифрового активу.

Компанія Tether наприкінці четвертого кварталу докупила 8888 BTC на суму $380 млн. Про це повідомляє The Block.

Tether вперше придбала біткоїни у вересні 2022 року. Початкова покупка становила 33 980 BTC. З того часу компанія стабільно купує біткоїни щокварталу. Друга за величиною покупка була здійснена у березні 2023 року – 15 915 BTC. Остання покупка у розмірі 8888 BTC – наприкінці четвертого кварталу 2023 року.

Вперше Tether розкрила інформацію про свої біткоїн-активи у травні 2023 року в межах свого фінзвіту за перший квартал.

Хоча Tether офіційно не розкривала свої біткоїн-адреси, аналітик 21.co Том Ван у серпні минулого року визначив адресу, яка належала Tether. Згідно з інформацією, компанію можна віднести на одинадцяте місце серед найбільших власників біткоїнів.

Біткоїн-стратегія Tether

Раніше компанія Tether заявляла, що регулярно інвестуватиме частину свого прибутку в біткоїн, оскільки вона переводить свої резерви стейблкоїнів у BTC і уникає державних боргових зобов'язань США. Генеральний директор Tether Паоло Ардоїно підтвердив, що минулого року компанія оголосила про свою зацікавленість у щоквартальній купівлі BTC на суму до 15% від свого прибутку.

Крім того, компанія Tether має намір інвестувати $500 млн у майнінг біткоїнів. За словами Ардоїно, на створення дата-центрів кошти виділятимуться до кінця весни 2024 року. Частина з цих грошей піде на придбання часток у інших майнінгових компаній.

При цьому вже створюються ферми в Уругваї, Парагваї та Сальвадорі. Потужність кожної з них становить від 40 до 70 МВт. Мета компанії – досягти 1% у глобальному хешрейті мережі Біткоїна.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Хто ще активно купує BTC

Крім Tether, активно намагається поповнювати свої біткоїн-запаси і компанія MicroStrategy. Наприкінці грудня стало відомо, що вона докупила ще 14 620 BTC, витративши на це $615,7 млн.

В результаті купівлі сукупний обсяг біткоїнів, які належать MicroStrategy, становив 189 150 BTC, що відповідає $5,9 млрд за середньої ціни купівлі одного BTC у межах $31 168.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024