MicroStrategy докупила ще 14 620 BTC

MicroStrategy докупила ще 14 620 BTC

Компанія Майкла Сейлора продовжує накопичувати біткоїни в очікуванні майбутнього халвінгу та схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

Компанія MicroStrategy докупила ще 14 620 біткоїнів, витративши на це $615,7 млн. Про це повідомив засновник фірми Майкл Сейлор на своїй сторінці в соцмережі X.

MicroStrategy, що спеціалізується на бізнес-аналітиці, продовжує накопичувати біткоїни на тлі очікувань потенційного схвалення біржового спотового біткоїн-фонду (ETF) в США. Компанія придбала ще 14 620 BTC за $615,7 млн у період з 20 листопада по 26 грудня 2023 року. В результаті купівлі сукупний обсяг біткоїнів, що належать MicroStrategy, становив 189 150 BTC, що відповідає $5,9 млрд за середньої ціни купівлі одного BTC у межах $31 168.

Про стратегію MicroStrategy

MicroStrategy ще з моменту заснування обрала стратегію інвестицій у Біткоїн, розглядаючи його як надійний довгостроковий засіб заощадження. Компанія активно купувала біткоїни з 2020 року, конвертуючи значну частину своїх грошових резервів у BTC. Ця стратегія ґрунтується на переконанні в довгостроковому зростанні вартості біткоїна та його потенціалі як «цифрового золота».

MicroStrategy також використовувала різні фінансові інструменти, зокрема, продаж облігацій та залучення боргового фінансування для додаткових покупок BTC, демонструючи виняткову впевненість у майбутньому головного цифрового активу. Ця стратегія викликала неабияку увагу в корпоративному світі та серед інвесторів, оскільки вона відхиляється від традиційних підходів до корпоративних інвестицій та резервів.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто ще накопичує Біткоїни

Канадська мережа ресторанів TAHINI'S офіційно оголосила про те, що почала купувати біткоїни коштом зі свого корпоративного рахунку. В компанії зазначили, що обрали таку стратегію, у «правильності якої вони не мають наміру нікого переконувати». При цьому в TAHINI'S наголосили, що стежать за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора та його інвестиціями у біткоїн.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024