Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги

Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги

Клієнти можуть інвестувати в актив за допомогою онлайн-рахунку або застосунку PostFinance.

Один із найбільших у Швейцарії банк PostFinance у партнерстві з криптобанком Sygnum з 21 лютого запустив біткоїн-послугу для роздрібних клієнтів. Про це повідомляє Ledger Insights.

Нова послуга стала доступною для 2,5 млн клієнтів PostFinance, які можуть здійснювати операції з біткоїнами та криптовалютами. Клієнти можуть інвестувати в актив від $50 та скористатися перевагами криптодепозитарію, торгових та ощадних рахунків у 11 цифрових валютах. Користувачі можуть отримати доступ до пропозиції 24/7 через онлайн-рахунок або застосунок PostFinance.

«Завдяки виходу PostFinance на ринок цифрових активів, ми задовольняємо потреби наших клієнтів, а саме потребу в надійному постачальнику для торгівлі та захисту цифрових валют», – заявили в PostFinance.

Про PostFinance

PostFinance – універсальний швейцарський банк, який веде свій бізнес на території усієї Швейцарії. Є «дочкою» Пошти Швейцарії та п'ятою за рахунком найбільшою фінансовою установою. PostFinance став першим системоутворювальним банком, який пропонує послуги з біткоїном.

PostFinance не є типовим банком. Оскільки він пов'язаний із SwissPost, за законом він не має права безпосередньо видавати кредити. Хоча на сайті банку може здаватися, що він пропонує споживчі кредити й іпотеку, насправді він є брокером. Таким чином, насамперед банк приймає вклади, але співпрацює з іншими організаціями, пропонуючи додаткові послуги – від пенсійних рішень до торгівлі акціями.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Біткоїн-послуги швейцарських банків

PostFinance – вже не перший банк, який пропонує клієнтам послуги, пов'язані з біткоїном. Банк St. Galler Kantonalbank (SGKB), що входить до п'ятірки найбільших швейцарських кантональних банків, у листопаді 2023 року запропонував своїм клієнтам торгівлю та зберігання BTC.

Для надання брокерських і депозитарних послуг з роботи із цифровими активами SGKB залучив інший банк SEBA.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024