Борис Джонсон готовий дати інтерв'ю Такеру Карлсону за $1 млн у біткоїнах

Борис Джонсон готовий дати інтерв'ю Такеру Карлсону за $1 млн у біткоїнах

Британський експрем'єр озвучив таку велику суму, оскільки вважає американського журналіста «знаряддям Кремля».

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон погодився дати інтерв'ю американському журналісту Такеру Карлсону за $1 млн або за аналогічну суму в золоті чи в біткоїнах. Про це журналіст повідомив в одному із подкастів.

За словами Карлсона, після інтерв'ю з російським президентом Володимиром Путіним Джонсон назвав американця «знаряддям Кремля».

«Тому я попросив інтерв'ю у Джонсона, оскільки він мене постійно звинувачує», – повідомив журналіст.

Карлсон розповів, що після повернення з Москви він продовжив добиватися інтерв'ю, використовуючи свої зв'язки, але всі спроби було відхилено. Проте зрештою радник британського політика дав позитивну відповідь, але з фінансовою вимогою.

«Він хоче мільйон у доларах США, золоті чи біткоїнах», – заявив Карлсон.

Хто такий Такер Карлсон

Такер Карлсон – американський журналіст та колишній телеведучий популярного шоу Tucker Carlson Tonight на телеканалі Fox. Він був звільнений з телеканалу в 2023 році. Хоча офіційних причин не було повідомлено, за деякими даними, це сталося через висунуте у зв'язку з репортажем Карлсона про захоплення 6 січня 2021 року прихильниками Дональда Трампа Капітолію і поширення в ефірі помилкових тверджень Трампа про те, що його поразка на виборах 2020 року стала результатом фальсифікацій.

Такер Карлсон також є прихильником конспірологічних теорій. Він стверджує, що американська влада має космічний корабель інопланетян, підтверджував вигадки російської пропаганди про американські лабораторії з виробництва біологічної зброї в Україні, стверджував, що Каховську ГЕС зруйнували українці, а також звинуватив Вашингтон у причетності до підриву газопроводів «Північний потік».

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому Борис Джонсон хоче біткоїни

На думку директора майнінгової компанії Cathedra Bitcoin Марті Бента, колишній прем'єр Борис Джонсон зажадав оплату в золоті або біткоїнах, оскільки побоюється, що це інтерв'ю може вдарити по репутації. У разі негативного розвитку подій британський політик залишиться з твердими грошима.

«Той факт, що він має біткоїни як один із способів оплати, свідчить про дві речі: він знає, як найкраще зберегти своє багатство в довгостроковій перспективі, і біткоїн користується великою повагою в очах людей, які розуміють діючу грошову систему», – додав Бент.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024