Reddit вклався у біткоїн

Reddit вклався у біткоїн

Це рішення відображає впевненість соціальної платформи у довгостроковому потенціалі BTC.

Популярна соціальна медіаплатформа Reddit інвестувала частину свого капіталу в біткоїн. Про це йдеться у заяві Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Рішення про вкладення коштів у біткоїн відображає впевненість Reddit у довгостроковому потенціалі головного цифрового активу, попри його короткострокову волатильність. Інвестуючи в біткоін, Reddit приєднується до списку компаній, які додали BTC на свій баланс як захист від девальвації фіатної валюти.

Крок Reddit також сигналізує про ширшу тенденцію інституціонального прийняття біткоїна, оскільки дедалі більше компаній визнають ціннісні пропозиції BTC у сучасній фінансовій системі. Хоча Reddit не розкриває конкретну суму придбаних біткоїнів, рішення інвестувати в біткоїн підкреслює її віру в стійкість і потенціал BTC як інвестиційного інструменту.

Що таке Reddit

Reddit – це широка мережа соціальних новин, де користувачі можуть ділитися контентом, включаючи посилання, текстові повідомлення та зображення у різноманітних тематичних спільнотах, відомих як «сабреддити». Кожен сабреддит присвячений певній темі, від наукових досліджень до відеоігор та музики, дозволяючи користувачам знаходити спільноти зі схожими інтересами. На платформі також є сабреддит, присвячений біткоїну, в якому користувачі обговорюють усі питання щодо цього цифрового активу.

Учасники Reddit можуть голосувати «за» чи «проти» публікацій та коментарів, тим самим визначаючи їхню видимість і популярність усередині платформи. Ця демократична система просування контенту створює динамічний та різноманітний інформаційний простір, де цінується активна участь та якість вкладу кожного користувача.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Хто ще активно інвестує в біткоїн

Сьогодні дедалі більше великих компаній інвестують у біткоїн. Наприклад, у січні MicroStrategy придбала ще 850 BTC загальною вартістю $37,2 млн. Таким чином, загальні запаси біткоїнів компанії досягли 190 000 монет. Загальна їхня сума оцінюється майже у $10 млрд.

Регулярно інвестує в біткоїн і компанія Tether, емітент стейблкоїнів USDT. Компанія оголосила, що переводить свої резерви стейблкоїнів у BTC і уникає державних боргових зобов'язань США. На сьогоднішній день компанія знаходиться на 11 місці серед найбільших власників біткоїнів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024