З Coinbase за добу вивели близько $1 млрд у BTC

З Coinbase за добу вивели близько $1 млрд у BTC

Відтік коштів із централізованих бірж пов'язують з майбутнім бичачим трендом.

За вихідні (17–18 лютого) користувачі вивели з біржі Coinbase 18 000 біткоїнів на суму близько $1 млрд. Відповідні дані надає сервіс CryptoQuant.

Зазначається, що кількість біткоїнів на біржі Coinbase впала до найнижчого значення за дев'ять років. У публічних ордерах Coinbase зараз перебуває близько 394 000 BTC, які оцінюються в $20,5 млрд.

Переміщення китами своїх запасів BTC із централізованих бірж вважається бичачою ознакою, оскільки менше монет доступно для продажу. Однак користувачі соціальних мереж розійшлися в думках щодо характеру переказів. Одні вважають, що кошти виводяться напередодні активного зростання курсу BTC, інші вважають, що переміщені кошти можуть бути використані для забезпечення ліквідності позабіржових угод.

Фонд Кеті Вуд позбавляється акцій Coinbase

Позбутися активів, пов'язаних із біржею Coinbase, вирішив і флагманський фонд Ark Investment, що належить Кеті Вуд. Зокрема, він продав 499 149 акцій торговельного майданчика на суму $90 млн.

В Ark Investment стверджують, що цей продаж пов'язаний з високим прибутком криптобіржі за підсумками четвертого кварталу 2023 року, який також перевершив прогнози аналітиків. Папери Coinbase за тиждень з 12 по 16 лютого зросли на 27%, до $180,31 за акцію.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Згортання проєктів

У грудні 2023 року Coinbase оголосила про припинення роботи проєкту GiveCrypto, попри всю його користь. Кошти GiveCrypto, що залишилися, біржа вирішила пожертвувати компаніям Brink і GiveDirectly.

Некомерційна організація Brink, своєю чергою, має намір пожертвувати отримані гроші Біткоїн-розробникам.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024