Coinbase пожертвувала Біткоїн-розробникам $3,6 млн

Coinbase пожертвувала Біткоїн-розробникам $3,6 млн

Кошти отримає некомерційна організація Brink, яка займеться їхнім розподілом.

Програма директора Coinbase Браяна Армстронга GiveCrypto пожертвувала $3,6 млн некомерційній організації Brink, яка займається фінансуванням Біткоїн-розробників. Про це повідомляється на сторінці Brink у соцмережі X.

https://twitter.com/bitcoinbrink/status/1758544229721120870

«Це пожертвування розробникам Bitcoin Core через програму GiveCrypto від Coinbase – одна з найбільших в історії пожертв розробникам Біткоїна. Для Brink велика честь стати одержувачем цього пожертвування та бути впевненими у важливості роботи, яку інженери Brink виконують день у день», – заявив співзасновник і виконавчий директор Brink Майк Шмідт.

У грудні минулого року Coinbase оголосила про припинення роботи проєкту GiveCrypto, незважаючи на всю його користь, оскільки компанія хоче «вибрати новий напрям». Тому Coinbase оголосила, що передасть кошти GiveCrypto, які залишилися, компаніям Brink і GiveDirectly.

Про організацію Brink

Некомерційна організація Brink, заснована відомими Біткоїн-розробниками Джоном Ньюбері та Майком Шмідтом, ставить за мету надання фінансової підтримки перспективним розробникам, які працюють над протоколом Біткоїна.

Велика пожертва від GiveCrypto дозволить Brink розширити свої зусилля щодо фінансування Біткоїн-розробників та підтримки важливих проєктів в екосфері головного цифрового активу. Надаючи ресурси та фінансування розробникам, Brink прагне прискорити розвиток протоколу Біткоїна та стимулювати інновації.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще допомагає Біткоїн-розробникам

10% прибутку від біткоїн-ETF зобов'язалася пожертвувати розробникам головного цифрового активу компанія Bitwise Asset Management. Ці пожертвування насамперед підуть на потреби трьох некомерційних організацій: Brink, OpenSats та Фонду розвитку Біткоїна від Human Rights Foundation.

Пожертви здійснюватимуться щорічно протягом наступних десяти років без будь-яких умов.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024