Bitwise віддасть частину прибутку від ETF Біткоїн-розробникам

Bitwise віддасть частину прибутку від ETF Біткоїн-розробникам

Кошти отримають Brink, OpenSats та Біткоїн-фонд від Human Rights Foundation.

Компанія Bitwise Asset Management зобов'язалася пожертвувати 10% прибутку від Bitwise Bitcoin ETF некомерційним організаціям, які підтримують Біткоїн-розробки з відкритим вихідним кодом. Про це повідомляється в релізі, опублікованому на сайті компанії.

Пожертвування Bitwise насамперед підуть на потреби трьох некомерційних організацій: Brink, OpenSats та Фонду розвитку Біткоїна від Human Rights Foundation.

Генеральний директор Bitwise Хантер Хорслі заявив, що з нетерпінням чекає на можливість профінансувати та підтримати розробників Bitcoin Core, особливо тих, хто працює з моменту створення Біткоїна.

«Біткоїн було запущено 15 років тому без збору коштів, і він завжди підтримувався відданою спільнотою розробників. Ми раді, що Bitwise Bitcoin ETF стане джерелом регулярного фінансування для цих неоспіваних героїв, які щодня невпинно працюють над поліпшенням безпеки, масштабованості та зручності використання мережі Біткоїна», – заявив Хорслі.

Пожертви робитимуться щорічно протягом наступних десяти років без будь-яких умов. Організації було обрано на основі їхнього послужного списку та прихильності до фінансування Біткоїн-розроблень. Вони щорічно перевірятимуться щодо відповідності місії Bitwise з підтримки розвитку Біткоїна.

Визнаючи активну позицію Bitwise, засновник OpenStats Метт Оделл похвалив компанію за створення прецеденту підтримки учасників, які мають вирішальне значення для екосистеми Біткоїна.

«Дуже приємно бачити, як великі організації підтримують учасників, які роблять цю екосистему функціональною. Bitwise подає приклад усім емітентам біткоїн-ETF», – наголосив він.

Директор зі стратегії Human Rights Foundation Алекс Гладштейн зазначив, що Біткоїн – це найважливіша частина технології свободи, яка сьогодні «служить фінансово пригніченим людям по всьому світу».

«Ми заснували Фонд розвитку Біткоїна, щоб підтримати розробників, які уможливлюють усе це, і ми раді, що Bitwise підтримує таку важливу справу», – додав Гладштейн.

Хто ще поділиться прибутком від біткоїн-ETF

Зобов'язання Bitwise пожертвувати 10% прибутку відповідає ініціативі іншої інвестиційної компанії VanEck. Минулого тижня VanEck пообіцяла пожертвувати 5% прибутку ETF на користь Brink, але потім вирішила вдвічі підвищити обсяг пожертвувань. Компанія вже взялася за реалізацію цієї ініціативи, перерахувавши Brink $10 000. Заява VanEck наголошує на її прагненні розвивати та зміцнювати фундаментальну інфраструктуру Біткоїна.

«Ми у VanEck не є біткоїн-туристами. Ми в цій справі надовго. Саме тому ми зробили початкову пожертву в розмірі $10 000 і підписали зобов'язання жертвувати 5% прибутку від нашого біткоїн-ETF на підтримку розробників Bitcoin Core протягом як мінімум 10 років», – заявили представники компанії.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Рішення за заявками на біткоїн-ETF

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) 10 січня ухвалила всі 11 заявок на запуск спотового біржового біткоїн-фонду. Компанії тепер можуть надавати інвесторам регульований та простий інструмент для доступу до BTC.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024