Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном

Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального.

Ексглава уряду Великої Британії Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з американським журналістом Такером Карлсоном «за $1 млн у біткоїнах» через смерть російського опозиційного політика Олексія Навального. Про це пише британська газета The Times.

Як відомо, раніше Джонсон після довгих умовлянь з боку Карлсона погодився на інтерв'ю за умови, що йому заплатять «мільйон в американських доларах, біткоїнах чи золоті». Тим часом в оточенні Джонсона уточнили, що ці кошти мали піти виключно на благодійні фонди для українських ветеранів.

Що відомо про Такера Карлсона

Такер Карлсон є одним із найвідоміших і найбільш спірних журналістів у США. Він привертає увагу своїми жорсткими поглядами на політику. Його інтерв'ю з різними політичними діячами, серед яких прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і президент Аргентини Хав'єр Мілей, підтверджують впливовість та активну журналістську позицію. Водночас він активно поширює російські наративи та фейки.

Крім того, він став першим західним журналістом, який узяв інтерв'ю у російського президента Володимира Путіна після початку повномасштабної російської агресії проти України.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтерв'ю за біткоїни

Помічник Джонсона повідомив, що британський експрем'єр нібито погодився на інтерв'ю із Такером Карлсоном. Для цього американський журналіст мав виплатити гонорар у розмірі $1 млн. Як варіант оплати можна було вибрати біткоїни або золото в еквіваленті.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024