Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Чанпен Чжао більше не глава Binance, у Мінцифри прокоментували ситуацію з біткоїн-біржами, на президентських виборах в Аргентині переміг Біткоїн-кандидат, рекордна комісія за BTC-транзакцію, F2Pool попався на цензурі транзакцій, майнер Phoenix Group вийшов на IPO, біржа Bittrex закривається, в Україні за BTC продаються електромобілі.

Binance змінює главу та заплатить великий штраф

Засновник і гендиректор компанії Binance Чанпен Чжао пішов у відставку, визнавши себе винним за висунутими звинуваченнями з боку Міністерства юстиції США.

Binance також визнала провину в порушенні закону про банківську таємницю, веденні неліцензійного бізнесу з переказу грошей та порушенні закону про санкції.

У Мінцифри розповіли, коли біржі відновлять операції з гривнею

Біткоїн-біржі зможуть повноцінно відновити операції з безготівковою гривнею одразу після внесення відповідних змін до Податкового кодексу та імплементації європейського регламенту MiCA.

Сьогодні в Україні криптосектор перебуває в стані стагнації, оскільки зупинено роботу фіатних шлюзів з постачальниками послуг віртуальних активів, які зареєстровані за межами України та функціонували до початку повномасштабної війни.

На виборах президента Аргентини переміг Біткоїн-кандидат

На президентських виборах в Аргентині переміг прихильник Біткоїна Хав'єр Мілей, який випередив свого суперника Серхіо Массу майже на 3 млн голосів.

Новообраний глава держави вступить на свою посаду 10 грудня. Мілей має плани відмовитися від використання аргентинського песо, замінивши його доларом США. Також він виступає за скасування інституту центрального банку.

За BTC-транзакцію заплатили комісію в $3,1 млн

23 листопада невідома адреса переказала 139,42 BTC, заплативши як комісію за транзакцію 83,65 BTC. Плата за блок 818 087 була отримана майнінг-пулом AntPool.

Тим часом в AntPool поки не дали офіційних коментарів щодо цієї транзакції. Також невідомо, що саме спричинило високу плату за транзакцію.

F2Pool упіймали на цензурі транзакцій

Біткоїн-спільнота запідозрила третій за величиною майнінговий пул F2Pool у тому, що він цензурує транзакції, пов'язані з адресами, які перебувають під санкціями уряду США.

Керівництво пулу зізналося у скоєному та пообіцяло відключити патч щодо відстеження транзакцій, «поки співтовариство не досягне консенсусу з цієї теми».

Майнер Phoenix Group залучив $370 млн під час IPO

Майнінгова компанія Phoenix Group завершила первинне публічне розміщення акцій (IPO), внаслідок чого їй вдалося залучити $370 млн.

Процедура відбулася з 16 до 18 листопада на фондовій біржі Абу-Дабі. Акції компанії зацікавили переважно роздрібних інвесторів. Попит з їхнього боку перевищив пропозицію у 180 разів.

Біржа Bittrex закривається

Компанія Bittrex Global оголосила про своє закриття та повідомила, що клієнтам слід поквапитися з виведенням коштів.

Біткоїн-біржа Bittrex заснована в 2014 році інженерами-програмістами, які працювали раніше в Amazon і Microsoft. У 2017 році це був найбільший торговельний майданчик у США та третій за величиною у світі. У 2019 році Bittrex розділилася на дві платформи – міжнародну й американську, значно скоротивши обсяг торгів на останній.

В Україні тепер можна купити електромобілі за BTC

Український автодилер електрокарів L.Riker уклав партнерську угоду із сервісом Whitepay, що дозволило салону продавати машини за біткоїни та криптовалюту.

Оплата через POS-термінал триває до п’яти хвилин і не потребує додаткової конвертації. L.Riker займається постачанням електрокарів та аксесуарів до них з Китаю.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024