Майнер Phoenix Group залучив $370 млн під час IPO

Майнер Phoenix Group залучив $370 млн під час IPO

Акції компанії купували переважно роздрібні інвестори.

Майнінгова компанія Phoenix Group завершила первинне публічне розміщення акцій (IPO), завдяки чому їй вдалося залучити $370 млн. Про це вона повідомила у пресрелізі.

Процедура відбулася з 16 до 18 листопада на фондовій біржі Абу-Дабі. Акції компанії зацікавили переважно роздрібних інвесторів. Попит з їхнього боку перевищив пропозицію у 180 разів.

Початок торгів цінними паперами під тикером PHX заплановано на 4 грудня.

Про компанію Phoenix Group

Компанія Phoenix Group базується в Абу-Дабі (ОАЕ). Її обладнання сумарною потужністю 725 МВт розташоване на території США, Канади, Європи та Близького Сходу.

Phoenix Group дотримується принципів сталого розвитку. Тому в роботі вона використовує екологічно чисту енергію.

Крім безпосередньо майнінгу, Phoenix Group також продає майнери й орієнтовані на роздрібних користувачів апаратні гаманці, а також керує регульованою Абу-Дабі інвестиційною платформою M2.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Навіщо майнінгові компанії стають публічними

Вихід підприємства на фондову біржу для більшості є ознакою успішності. Однак крім статусу також відкривається доступ до інвесторів, які раніше не цікавилися цією сферою.

Сьогодні дві публічні майнінгові компанії мають капіталізацію понад $1 млрд кожна. Йдеться про Riot Blockchain та Marathon Digital. Проте вихід на біржу не гарантує зростання бізнесу. Великі гроші – це більше контролю, що на майнінговому ринку, який швидко змінюється, може бути перешкодою.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024