На виборах президента Аргентини переміг Біткоїн-кандидат

На виборах президента Аргентини переміг Біткоїн-кандидат

Хав'єр Мілей, який вступить на посаду 10 грудня, випередив суперника майже на 3 млн голосів.

На президентських виборах в Аргентині переміг прихильник Біткоїна Хав'єр Мілей, який випередив свого суперника Серхіо Массу майже на 3 млн голосів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

На виборах президента Аргентини переміг Біткоїн-кандидат
Результати другого туру голосування в Аргентині. Джерело: Bloomberg.

Новообраний глава держави вступить на свою посаду 10 грудня. Мілей має плани відмовитися від використання аргентинського песо, замінивши його доларом США. Також він виступає за скасування інституту центрального банку.

Що обіцяв Хав'єр Мілей

Попри лояльність до долара, під час передвиборчих перегонів Хав'єр Мілей агітував за використання біткоїна як єдиної реальної ринкової альтернативи у наш час.

Також він стверджував, що сьогодні політики використовують центробанк для обману простих людей за допомогою інфляційного боргу. При цьому Біткоїн як децентралізована структура може реально допомогти приватному сектору.

Що таке знецінення грошей?
Що таке знецінення грошей?
Знецінення – це дія чи процес зниження якості або цінності чогось, зокрема – гро...
Bitcoin Magazine 05 листопада 2023

Розвиток Біткоїн-індустрії

Масштабна економічна криза в Аргентині стала поштовхом для розвитку тут Біткоїн-індустрії, яка, за оцінками експертів з Ark Invest, розвивається швидше, ніж у Сальвадорі, який прийняв біткоїн законним платіжним засобом. Гіперінфляція аргентинського песо зросла до 143% і продовжує зростати, внаслідок чого країна опинилася у фінансовому занепаді та відчайдушно потребує змін.

На початку цього року сотні аргентинців зібралися на підтримку Біткоїна, сформувавши гігантський символ головного цифрового активу на знак протесту проти розгулу інфляції, що охопила країну.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024