Біткоїн набирає популярності в Аргентині

Біткоїн набирає популярності в Аргентині

Аргентинці використовують BTC для збереження коштів через економічні проблеми в країні.

Розвиток Біткоїн-індустрії в Аргентині відбувається значно швидше, ніж у Сальвадорі, який прийняв BTC як законний платіжний засіб. Про це розповів науковий співробітник компанії Ark Invest Девід П’юелл, повідомляє The Block.

За його словами, сальвадорці не так часто використовують біткоїн через його волатильність, а також через популярність долара США. Однак в Аргентині, навпаки, відносини з біткоїном розвиваються стрімко, що обумовлено економічними проблемами. За прогнозами, 2023 року рівень інфляції в країні досягне 147%, тому аргентинці шукають альтернативи для збереження своїх накопичень.

Економічна ситуація в Аргентині створила умови для зростання політичної популярності Хав'єра Мілея, лібертаріанського кандидата в президенти, який підтримує Біткоїн. Перемога Мілея на літніх праймеріз 13 серпня не лише стала сигналом до можливих змін в економічній політиці Аргентини, а й спричинила різке зростання ціни біткоїна, який за добу злетів на понад 20%, до 10,2 млн аргентинських песо, зазначив П'юелл.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Кандидат у президенти, який підтримує Біткоїн

Кандидат на пост президента Хав'єр Мілей несподівано переміг у першому турі виборів, набравши близько 30% голосів, що є найвищим показником серед опонентів.

Він прославився тим, що виступає проти інституту центробанку та лобіює використання біткоїна як єдиної реальної ринкової альтернативи у наш час.

Оскільки жоден із кандидатів не отримав понад 45% за результатами голосування, у жовтні відбудуться загальні вибори серед переможців від кожної партії. Якщо жоден із кандидатів не набере 45% голосів, у листопаді відбудеться останній тур виборів.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023