В Аргентині на президентських виборах лідирує Біткоїн-кандидат

В Аргентині на президентських виборах лідирує Біткоїн-кандидат

Хав'єр Мілей несподівано перемагає у першому турі виборів президента у латиноамериканській країні.

Лібертаріанський кандидат Хав'єр Мілей після підрахунку 84% голосів виборців набирає 30,7%, що є найвищим показником серед усіх кандидатів у президенти Аргентини. Про це повідомляє CoinDesk.

Мілей виступає проти інституту центробанку та лобіює використання біткоїна як єдиної реальної ринкової альтернативи у наш час.

«Центральний банк – це афера, механізм, за допомогою якого політики обманюють хороших людей за допомогою інфляційного податку. А біткоїн являє собою повернення грошей до свого первісного творця, приватного сектору», – зазначає Хав'єр Мілей, додаючи, що пропонує використовувати долар США для боротьби з інфляцією.

Оскільки жоден з кандидатів, ймовірно, не отримає понад 45% за результатами сьогоднішнього голосування, у жовтні відбудуться загальні вибори серед переможців від кожної партії. Якщо жоден з кандидатів не набере 45% голосів, у листопаді відбудеться останній тур виборів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Лояльні до біткоїна політики

У США низка кандидатів відкрито підтримала Біткоїн під час передвиборчої кампанії. Демократ Роберт Кеннеді-молодший активно виступає за захист інтересів біткоїнерів і часткове забезпечення долара США біткоїном. Республіканець Рон ДеСантіс планує лібералізувати законодавство у сфері цифрових активів та заборонити використання CBDC (цифрових валют центробанків).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024