В Аргентині на президентських виборах лідирує Біткоїн-кандидат

В Аргентині на президентських виборах лідирує Біткоїн-кандидат

Хав'єр Мілей несподівано перемагає у першому турі виборів президента у латиноамериканській країні.

Лібертаріанський кандидат Хав'єр Мілей після підрахунку 84% голосів виборців набирає 30,7%, що є найвищим показником серед усіх кандидатів у президенти Аргентини. Про це повідомляє CoinDesk.

Мілей виступає проти інституту центробанку та лобіює використання біткоїна як єдиної реальної ринкової альтернативи у наш час.

«Центральний банк – це афера, механізм, за допомогою якого політики обманюють хороших людей за допомогою інфляційного податку. А біткоїн являє собою повернення грошей до свого первісного творця, приватного сектору», – зазначає Хав'єр Мілей, додаючи, що пропонує використовувати долар США для боротьби з інфляцією.

Оскільки жоден з кандидатів, ймовірно, не отримає понад 45% за результатами сьогоднішнього голосування, у жовтні відбудуться загальні вибори серед переможців від кожної партії. Якщо жоден з кандидатів не набере 45% голосів, у листопаді відбудеться останній тур виборів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Лояльні до біткоїна політики

У США низка кандидатів відкрито підтримала Біткоїн під час передвиборчої кампанії. Демократ Роберт Кеннеді-молодший активно виступає за захист інтересів біткоїнерів і часткове забезпечення долара США біткоїном. Республіканець Рон ДеСантіс планує лібералізувати законодавство у сфері цифрових активів та заборонити використання CBDC (цифрових валют центробанків).

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023