В Україні тепер можна купити електромобілі за BTC

В Україні тепер можна купити електромобілі за BTC

Новий сервіс став можливим завдяки партнерству автодилера L.Riker із компанією Whitepay.

Український автодилер електрокарів L.Riker уклав партнерську угоду із сервісом Whitepay, що дозволило салону продавати машини за біткоїни та криптовалюту. Про це повідомили на офіційному сайті дилера.

«Придбати електромобіль або аксесуари, використовуючи криптовалюту, тепер так само просто, як розрахуватися на касі в супермаркеті», – повідомляють представники L.Riker.

Оплата через POS-термінал триває до п’яти хвилин і не потребує додаткової конвертації. L.Riker займається постачанням електрокарів та аксесуарів до них з Китаю.

Що таке Whitepay

Whitepay – це SaaS-компанія, яка надає бізнесу та благодійним організаціям можливість приймати біткоїни та криптовалюти. Платіжний сервіс підтримує понад 140 цифрових активів з будь-якого гаманця і без комісій для всіх користувачів біржі WhiteBIT.

Сервіс Whitepay вже використовується для приймання цифрових валют мережами українських техноритейлерів, збірної України з футболу (продаж квитків на матчі) та кількома благодійними фондами, серед яких Фонд Рональда Макдональда в Україні, Фонд «Таблеточки» та фонд президента України Володимира Зеленського U24.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сервіс для туристів

За допомогою сервісу Whitepay клієнти українського туристичного оператора Join UP! також можуть розраховуватися біткоїнами. Join UP! – одна з найбільших туристичних компаній в Україні, яка пропонує тури у понад 40 країн світу. За 22 роки роботи компанія завоювала довіру мільйонів клієнтів і стала лідером у сфері туризму.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024