Туроператор Join UP! почав приймати біткоїни

Туроператор Join UP! почав приймати біткоїни

Join UP! вводить новий спосіб оплати, а клієнти можуть бути впевнені у безпеці своїх транзакцій.

Клієнти українського туристичного оператора Join UP! тепер можуть розраховуватися біткоїнами за допомогою сервісу Whitepay. Про це Bitcoin Magazine повідомили у пресслужбі біржі WhiteBIT.

Join UP! вводить новий спосіб оплати, тепер тури в різні куточки світу можна сплатити біткоїнами через сервіс Whitepay. Завдяки новому способу оплати клієнти Join UP! можуть бути впевнені у безпеці своїх транзакцій та користуватися цифровими активами для бронювання турів.

Що таке Join UP і Whitepay

Join UP! – одна з найбільших туристичних компаній в Україні, яка пропонує тури у понад 40 країнах світу. За 22 роки роботи компанія виборола довіру мільйонів клієнтів і стала лідером у сфері туризму.

Whitepay – SaaS-компанія, яка надає бізнесу та благодійним організаціям можливість приймати біткоїни та криптовалюти.

Сервіс Whitepay вже використовується для прийому цифрових валют мережами українських техноритейлерів, збірною України з футболу (продаж квитків) та кількома благодійними фондами, серед яких Фонд Рональда Макдональда в Україні, Фонд «Таблеточки» та фонд президента України Володимира Зеленського U24.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Які магазини в Україні приймають біткоїни

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus і «Техно Їжак», із серпня минулого року почали приймати оплату за товари у біткоїнах. Також цього року українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» інтегрувала сервіс платежів Binance Pay.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024