Туроператор Join UP! почав приймати біткоїни

Туроператор Join UP! почав приймати біткоїни

Join UP! вводить новий спосіб оплати, а клієнти можуть бути впевнені у безпеці своїх транзакцій.

Клієнти українського туристичного оператора Join UP! тепер можуть розраховуватися біткоїнами за допомогою сервісу Whitepay. Про це Bitcoin Magazine повідомили у пресслужбі біржі WhiteBIT.

Join UP! вводить новий спосіб оплати, тепер тури в різні куточки світу можна сплатити біткоїнами через сервіс Whitepay. Завдяки новому способу оплати клієнти Join UP! можуть бути впевнені у безпеці своїх транзакцій та користуватися цифровими активами для бронювання турів.

Що таке Join UP і Whitepay

Join UP! – одна з найбільших туристичних компаній в Україні, яка пропонує тури у понад 40 країнах світу. За 22 роки роботи компанія виборола довіру мільйонів клієнтів і стала лідером у сфері туризму.

Whitepay – SaaS-компанія, яка надає бізнесу та благодійним організаціям можливість приймати біткоїни та криптовалюти.

Сервіс Whitepay вже використовується для прийому цифрових валют мережами українських техноритейлерів, збірною України з футболу (продаж квитків) та кількома благодійними фондами, серед яких Фонд Рональда Макдональда в Україні, Фонд «Таблеточки» та фонд президента України Володимира Зеленського U24.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Які магазини в Україні приймають біткоїни

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus і «Техно Їжак», із серпня минулого року почали приймати оплату за товари у біткоїнах. Також цього року українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» інтегрувала сервіс платежів Binance Pay.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023