Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

Оплата BTC приймається як в онлайн-магазинах, так і в офлайн-точках продажу.

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари у біткоїнах. Реалізували вони нову послугу у партнерстві із криптопроцесинговою платформою Whitepay, повідомляє її прес-служба.

Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Зі свого боку WhitePay здійснює контроль за проведенням платежів, забезпечує розвиток системи та клієнтську підтримку.

Генеральний директор Whitepay Гліб Удовиченко називає таку співпрацю підготовкою до старту українського ринку віртуальних активів. Також він закликає інших учасників Біткоън-індустрії наслідувати приклад його компанії.

«Україна не перший рік у лідерах за кількістю власників біткоїна та криптовалют у світі та кількістю таких транзакцій. У партнерстві з найбільшими техно-ритейлерами України ми надаємо покупцям більше варіантів використання своїх цифрових активів», – заявив він.

Whitepay входить до екосистеми біткоїн-біржі WhiteBIT, яка нещодавно додала свою систему біткоїн-донатів на сайті благодійного фонду «Таблеточки». Платформа забезпечує як проведення платежів, а і їх аудит і клієнтську підтримку.

Які ще магазини в Україні додали оплату биткоїнами

Наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» у рамках партнерства з біткоїн-біржею Binance інтегрувала сервіс платежів Binance Pay.

Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки биткоїнами. Для цього необхідно перейти на сайт магазину та вибрати Binance Pay серед способів оплати. Послуга також доступна у роздрібних магазинах, де продавець-консультант може сформувати для оплати біткоїнами відповідний QR-код.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024