Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

Оплата BTC приймається як в онлайн-магазинах, так і в офлайн-точках продажу.

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари у біткоїнах. Реалізували вони нову послугу у партнерстві із криптопроцесинговою платформою Whitepay, повідомляє її прес-служба.

Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Зі свого боку WhitePay здійснює контроль за проведенням платежів, забезпечує розвиток системи та клієнтську підтримку.

Генеральний директор Whitepay Гліб Удовиченко називає таку співпрацю підготовкою до старту українського ринку віртуальних активів. Також він закликає інших учасників Біткоън-індустрії наслідувати приклад його компанії.

«Україна не перший рік у лідерах за кількістю власників біткоїна та криптовалют у світі та кількістю таких транзакцій. У партнерстві з найбільшими техно-ритейлерами України ми надаємо покупцям більше варіантів використання своїх цифрових активів», – заявив він.

Whitepay входить до екосистеми біткоїн-біржі WhiteBIT, яка нещодавно додала свою систему біткоїн-донатів на сайті благодійного фонду «Таблеточки». Платформа забезпечує як проведення платежів, а і їх аудит і клієнтську підтримку.

Які ще магазини в Україні додали оплату биткоїнами

Наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» у рамках партнерства з біткоїн-біржею Binance інтегрувала сервіс платежів Binance Pay.

Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки биткоїнами. Для цього необхідно перейти на сайт магазину та вибрати Binance Pay серед способів оплати. Послуга також доступна у роздрібних магазинах, де продавець-консультант може сформувати для оплати біткоїнами відповідний QR-код.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023