Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

Мережа магазинів Stylus почала приймати біткоїни

Оплата BTC приймається як в онлайн-магазинах, так і в офлайн-точках продажу.

В Україні мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари у біткоїнах. Реалізували вони нову послугу у партнерстві із криптопроцесинговою платформою Whitepay, повідомляє її прес-служба.

Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Зі свого боку WhitePay здійснює контроль за проведенням платежів, забезпечує розвиток системи та клієнтську підтримку.

Генеральний директор Whitepay Гліб Удовиченко називає таку співпрацю підготовкою до старту українського ринку віртуальних активів. Також він закликає інших учасників Біткоън-індустрії наслідувати приклад його компанії.

«Україна не перший рік у лідерах за кількістю власників біткоїна та криптовалют у світі та кількістю таких транзакцій. У партнерстві з найбільшими техно-ритейлерами України ми надаємо покупцям більше варіантів використання своїх цифрових активів», – заявив він.

Whitepay входить до екосистеми біткоїн-біржі WhiteBIT, яка нещодавно додала свою систему біткоїн-донатів на сайті благодійного фонду «Таблеточки». Платформа забезпечує як проведення платежів, а і їх аудит і клієнтську підтримку.

Які ще магазини в Україні додали оплату биткоїнами

Наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» у рамках партнерства з біткоїн-біржею Binance інтегрувала сервіс платежів Binance Pay.

Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки биткоїнами. Для цього необхідно перейти на сайт магазину та вибрати Binance Pay серед способів оплати. Послуга також доступна у роздрібних магазинах, де продавець-консультант може сформувати для оплати біткоїнами відповідний QR-код.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023