За BTC-транзакцію заплатили комісію в $3,1 млн

За BTC-транзакцію заплатили комісію в $3,1 млн

Майнінговий пул AntPool, який видобув блок з рекордною винагородою, поки що ніяк не прокоментував ситуацію.

23 листопада невідома адреса переказала 139,42 BTC, заплативши як комісію за транзакцію 83,65 BTC. На це звернув увагу користувач соцмережі X Колін Ву.

«Сьогодні bc1qn3d…wekrnl заплатив комісію у розмірі 83,65 BTC (близько $3,1 млн) під час переказу 139,42 BTC на bc1qyf…km36t4 і в результаті отримав 55,77 BTC. Плата за блок 818 087 була отримана майнінг-пулом AntPool», – зазначив Ву.

За BTC-транзакцію заплатили комісію в $3,1 млн
Рекордна комісія за транзакцію у мережі BTC. Джерело: Whale Alert.

Між тим в AntPool поки не надали офіційних коментарів щодо цієї транзакції. Також невідомо, що саме спричинило високу плату за транзакцію.

Від чого залежить розмір комісій

Комісія за транзакцію в мережі Біткоїна є змінною і залежить здебільшого від завантаженості мережі. У періоди високої активності, коли багато користувачів намагаються здійснити транзакції, комісії можуть значно зростати, оскільки користувачі конкурують за швидке підтвердження своїх транзакцій у блокчейні.

З іншого боку, менш активні періоди комісії можуть бути відносно низькими. Розмір комісії також залежить від налаштувань гаманця користувача та може бути встановлений вручну або автоматично.

Важливо, що комісії за транзакції потрібні для стимулювання майнерів, які підтримують працездатність мережі, обробляючи транзакції та додаючи нові блоки в блокчейн. Це робить комісії ключовим елементом екосистеми Біткоїна, забезпечуючи її безпеку й ефективність.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рекордні комісії

10 вересня компанія Paxos помилково заплатила 19 BTC за переказ 0,074 BTC. На думку експертів, проблема могла виникнути у системі управління платіжної системи PayPal.

Майнінговий пул F2Pool, який видобув блок із цією транзакцією, пообіцяв повернути комісію відправнику.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024