Стало відомо, хто заплатив рекордну комісію за біткоїн-транзакцію

Стало відомо, хто заплатив рекордну комісію за біткоїн-транзакцію

Як з'ясували під час розслідування, причиною помилки є програмний баг.

Рекордну комісію в 19 BTC ($510 000) під час переказу 0,074 BTC заплатила компанія Paxos. Про це повідомили представники платіжної системи PayPal, яка є партнером Paxos, повідомляє Bitcoin Magazine.

«Компанія Paxos переплатила комісію за обслуговування мережі BTC 10 вересня 2023 року. Це вплинуло лише на корпоративні операції Paxos. Клієнти та кінцеві користувачі Paxos не постраждали, й усі кошти клієнтів у безпеці. Це сталося через помилку в одному переказі, і її було виправлено. Paxos перебуває в контакті з майнером для відшкодування коштів», – повідомили у PayPal.

Згідно з розслідуванням користувача з ніком mononaut, цей інцидент, який спочатку вважався помилкою «товстих пальців», тепер пов'язаний із проблемою в процесинговій системі PayPal. Переплачену суму було надіслано з гарячого гаманця з адресою «bc1qr3...zpw3», яка почала функціонувати у червні цього року.

Блокчейн-активність, пов'язана із цією адресою, вказує на автоматичне оброблення зняття коштів у фіатних валютах, що дуже нагадує поведінку неактивного гаманця.

Для підтвердження цієї версії було простежено реальні операції зі зняття коштів з PayPal, що дозволило дійти висновку про те, що проблема, швидше за все, виникла в системі управління платіжною системою.

«Тепер усі докази вказують на те, що причиною помилки є програмний баг. Я дуже співчуваю розробнику, який написав цей код. Такої помилки дуже легко припуститися, і її слід було б виявити під час перевірки», – наголосив mononaut.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Історія рекордної транзакції

10 вересня у мережі Біткоїна невідомий на той час користувач заплатив рекордно велику комісію в 19 BTC ($510 000) за переказ 0,074 BTC. Майнінговий пул F2Pool, який видобув блок із цією транзакцією, пообіцяв повернути комісію відправнику, якщо той звернеться до представників пулу протягом трьох днів.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023