Стало відомо, хто заплатив рекордну комісію за біткоїн-транзакцію

Стало відомо, хто заплатив рекордну комісію за біткоїн-транзакцію

Як з'ясували під час розслідування, причиною помилки є програмний баг.

Рекордну комісію в 19 BTC ($510 000) під час переказу 0,074 BTC заплатила компанія Paxos. Про це повідомили представники платіжної системи PayPal, яка є партнером Paxos, повідомляє Bitcoin Magazine.

«Компанія Paxos переплатила комісію за обслуговування мережі BTC 10 вересня 2023 року. Це вплинуло лише на корпоративні операції Paxos. Клієнти та кінцеві користувачі Paxos не постраждали, й усі кошти клієнтів у безпеці. Це сталося через помилку в одному переказі, і її було виправлено. Paxos перебуває в контакті з майнером для відшкодування коштів», – повідомили у PayPal.

Згідно з розслідуванням користувача з ніком mononaut, цей інцидент, який спочатку вважався помилкою «товстих пальців», тепер пов'язаний із проблемою в процесинговій системі PayPal. Переплачену суму було надіслано з гарячого гаманця з адресою «bc1qr3...zpw3», яка почала функціонувати у червні цього року.

Блокчейн-активність, пов'язана із цією адресою, вказує на автоматичне оброблення зняття коштів у фіатних валютах, що дуже нагадує поведінку неактивного гаманця.

Для підтвердження цієї версії було простежено реальні операції зі зняття коштів з PayPal, що дозволило дійти висновку про те, що проблема, швидше за все, виникла в системі управління платіжною системою.

«Тепер усі докази вказують на те, що причиною помилки є програмний баг. Я дуже співчуваю розробнику, який написав цей код. Такої помилки дуже легко припуститися, і її слід було б виявити під час перевірки», – наголосив mononaut.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Історія рекордної транзакції

10 вересня у мережі Біткоїна невідомий на той час користувач заплатив рекордно велику комісію в 19 BTC ($510 000) за переказ 0,074 BTC. Майнінговий пул F2Pool, який видобув блок із цією транзакцією, пообіцяв повернути комісію відправнику, якщо той звернеться до представників пулу протягом трьох днів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024