Соло-майнери видобувають блоки попри халвінг

Соло-майнери видобувають блоки попри халвінг

Цього разу винагорода склала ‎3,319 BTC, що еквівалентно $203 000.

У понеділок, 13 травня, невідомий соло-майнер видобув блок Біткоїна, за що отримав винагороду у розмірі 3,3 BTC. Відповідні дані надав сервіс Mempool.space.

Так, майнер видобув блок на висоті 843231. Комісії за транзакції склали 0,194 BTC, а субсидія – 3,125 BTC. Загалом майнер, який був учасником пулу соло-майнерів CK Pool, отримав винагороду у ‎3,319 BTC (близько $202 687).

Соло-майнери видобувають блоки попри халвінг
Блок, який видобув соло-майнер. Джерело: Mempool.space

Цю інформацію також підтвердив інженер-програміст і адміністратор CK Pool Кон Колівас. Він додав, що майнер здобув блок за допомогою обладнання, потужністю 0,5 EH.

Переваги та недоліки соло-майнінгу

Основною перевагою соло-майнінгу є те, що майнер отримує повну субсидію за знайдений блок, яка після халвінгу зменшилась до 3,125 біткоїна, плюс комісійні збори за транзакції в блоку. Це може бути значно вигідніше у фінансовому плані, якщо майнер має достатньо обчислювальної потужності.

З іншого боку, головним недоліком соло-майнінгу є його величезна конкуренція та високий рівень ризику: шанси знайти блок самостійно є дуже малі через загальну потужність мережі, що зростає. Це означає, що може пройти багато часу, перш ніж майнер зможе успішно знайти блок, а це веде до непередбачуваності доходів і потенційно великих витрат на електроенергію без гарантованого заробітку.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Кому ще пощастило з соло-майнерів

Після халвінгу це вже другий випадок, коли соло-майнерам вдається видобути блок. Вперше це сталося 29 квітня. Потужність обладнання майнера становила 120 PH (пета-хешів), що еквівалентно 0,12 EH (екза-хешів) – приблизно 0,02% від загального хешрейту в мережі.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024