Сальвадор спростив відстеження біткоїн-резервів

Сальвадор спростив відстеження біткоїн-резервів

Запрацював вебсайт, який відображає точну кількість біткоїнів у скарбниці країни.

Сальвадор запустив офіційний вебсайт, який відображає стан біткоїн-резервів країни у реальному часі.

Згідно з наданими даними, станом на 13 травня ця центральноамериканська країна офіційно володіє 5748 BTC, що за поточним курсом еквівалентно $362 млн. За останній тиждень Сальвадор купив 7 BTC на суму понад $438 000, а за останні 30 днів додав 31 BTC на суму $1,9 млн.

 Сальвадор спростив відстеження біткоїн-резервів
Поточний баланс біткоїн-резервів Сальвадору. Джерело:Bitcoin Office.

Запуск офіційного сайту посилює прозорість роботи Біткоїн-казначейства Сальвадора, що відповідає зобов'язанню країни щодо відкритості в її прийнятті BTC у якості законного платіжного засобу.

Біткоїн-стратегія Сальвадору

Сальвадор став першою країною, яка прийняла Біткоїн як законний платіжний засіб у вересні 2021 року. Уряд має на меті сприяти розвитку більш ефективних грошових переказів та залучати фінансові інновації.

Покупки монет відповідають оприлюдненій раніше Біткоїн-стратегії Сальвадору – щодня додавати по 1 BTC до своєї скарбниці.

Сальвадор купує біткоїни з 2021 року, при цьому середня ціна купівлі становить $43 097 за BTC. Таким чином, при ціні BTC вище $62 000 Сальвадор має нереалізований прибуток у розмірі понад $57,4 млн від своїх біткоїн-активів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Тиск з боку міжнародних фінансових організацій

Попри успішність інтеграції Біткоїна в економіку Сальвадору, міжнародні фінансові організації продовжують чинити на країну тиск, вимагаючи відмовитись від головного цифрового активу.

Зокрема таку політику активно просуває Міжнародний валютний фонд (МВФ). Саме він вимагає внести зміни до законодавства Сальвадору, пропонуючи кредитну лінію в розмірі $1,4 млрд.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024