Дві біткоїн-адреси переслали 1000 BTC після 11 років «сплячки»

Дві біткоїн-адреси переслали 1000 BTC після 11 років «сплячки»

Експерти вважають, що обидва гаманці належали одній особі або організації.

Дві біткоїн-адреси, які належать невідомим біткоїнерам, раптово «прокинулися» після 10-річної перерви й переказали по 500 BTC на дві інші адреси. Відповідні дані надав сервіс Blockchain.com.

Гаманець з адресою «16vRq...qjzEa» переказав 12 травня свої 500 біткоїнів у блоці 843 131, тоді як інші 500 біткоїнів були відправлені за адресою «1DUJuH...NgfC5» двома блоками пізніше.

За даними CoinGecko, кожен з гаманців отримав по 500 біткоїнів 12 і 13 вересня 2013 року, коли біткоїн коштував $134. За поточними цінами загальна сума переказаних коштів у 456 разів перевищує ціну їх придбання - $61,2 млн.

Близькість вхідних і вихідних переказів спонукала аналітичну фірму Lookonchain об'єднати ці дві транзакції разом, оскільки експерти вважають, що обидва гаманці належали одній особі або організації.

Тенденції на ринку

Протягом останніх двох місяців біткоїн-кити накопичили понад 220 000 BTC. Проте зростання активності китів відрізняється від припливу до ETF. Як помітили аналітики, за цей же період потоки спотових ETF суттєво знизились та склали лише близько 165 000 BTC.

Торгова діяльність китів може впливати на ринкові настрої. Спостереження за рухами великих гравців дає уявлення про потенційні ринкові тенденції, оскільки інші інвестори можуть наслідувати їхній приклад. Насамкінець кити сприяють ліквідності ринку, роблячи великі замовлення на купівлю і продаж.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність китів

Минулого тижня в мережі Біткоїна пройшла велика транзакція. Зокрема було відправлено 22 329 BTC, що еквівалентно $1,4 млрд на той час, а комісія за переказ склала всього $6.

Варто також зауважити, що курс біткоїна ніяк не відреагував на переміщення такої суми.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024