Невідомий кит переказав BTC на $1,4 млрд, сплативши $6 комісії

Невідомий кит переказав BTC на $1,4 млрд, сплативши $6 комісії

Йдеться про переказ 22 329 біткоїнів, що відбувся вчора ввечері.

В мережі Біткоїна пройшла велика транзакція: було відправлено 22 329 BTC, а комісія за переказ склала всього $6. Відповідні дані надав сервіс Mempool.space.

Так, транзакція відбулась ввечері 9 травня, з однієї адреси на іншу було відправлено ‎22 329,98 BTC, що по теперішньому курсу дорівнює близько $1,4 млрд.

Невідомий кит переказав BTC на $1,4 млрд, сплативши $6 комісії
Історія транзакції. Джерело Mempool.space.

Згідно з аналізом активності адреси відправника, то всі транзакції, пов’язані з нею, відбувались протягом цього року.

Зауважимо, що курс біткоїна ніяк не відреагував на переміщення такої суми, зранку 10 травня він зріс на 1,9% до позначки $62 900, згідно з даними агрегатора CoinGecko.

Чому транзакції в Біткоїн-мережі такі дешеві

Транзакції в мережі Біткоїна набагато дешевші порівняно з традиційними банківськими переказами, оскільки вони вимагають значно менших витрат на обробку. Відсутність посередників, таких як банки або платіжні системи, означає, що не потрібно платити додаткові комісії за обслуговування акаунтів чи обробку платежів.

Транзакційні витрати в мережі Біткоїна залежать від обсягу даних у транзакції та завантаженості мережі.

Також користувачі можуть самостійно вибирати розмір комісії, яку вони готові заплатити за швидкість обробки своїх транзакцій, що надає гнучкість у вартості переказів. Ці фактори роблять Біткоїн привабливим для транскордонних платежів та мікротранзакцій, де великі банківські комісії були б неприйнятно високими.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які сьогодні комісії у мережі

Так, нещодавно середньоденна комісія за транзакцію в мережі Біткоїна повернулася до звичних значень, після того, як активність навколо запуску протоколу Runes почала вщухати.

Семиденне ковзне середнє значення знизилось до показника $4,1 млн, що є середнім значенням щоденної комісії за транзакції.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024