Кити знову накопичують біткоїни

Кити знову накопичують біткоїни

Великі власники монет використовують період бокової корекції для збільшення власних резервів.

Біткоїн-кити накопичили понад 220 000 BTC протягом останніх двох місяців. Про це повідомляє аналітик Віллі Ву.

Експерт підкреслює, що зростання активності китів відрізняється від припливу до ETF, посилаючись на наявні дані, які вказують на розбіжність між купівлею китами й купівлею біржовими фондами.

Кити знову накопичують біткоїни
Накопичення монет китами. Джерело: соцмережа Х.

У той час як кити придбали понад 220 000 BTC за останні два місяці, потоки спотових ETF знижувалися, склавши лише близько 165 000 BTC за той же період. Це свідчить про те, що інституційні інвестори, які купують BTC через спотові ETF, не можуть повністю пояснити значне зростання активності китів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Кити та їхня роль на ринку

Китами у Біткоїн-індустрії називають великих власників монет: за класифікацією Glassnode, з резервами від 1000 BTC. Вони можуть впливати на ринок, приймаючи рішення про купівлю та продаж біткоїнів. Коли кит здійснює великі угоди, це може призвести до значних цінових коливань через розмір транзакції.

Торгова діяльність китів може впливати на ринкові настрої. Спостереження за рухами великих гравців дає уявлення про потенційні ринкові тенденції, оскільки інші інвестори можуть наслідувати їхній приклад. Насамкінець кити сприяють ліквідності ринку, роблячи великі замовлення на купівлю і продаж.

Активізація після халвінгу

Великі інвестори підвищили власну активність відразу після халвінгу. Зокрема, 20 квітня з невідомої адреси переказали 162,42 BTC, що еквівалентно близько $10,6 млн. Переказ монет відбувся між адресами «bc1q839» і «bc1qnn». Проте значного впливу на курс активу такі транзакції не спричинили, й біткоїн продовжує торгуватися у боковому діапазоні.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024