Після халвінгу невідомий кит переказав BTC на $10 млн

Після халвінгу невідомий кит переказав BTC на $10 млн

Великі інвестори поки що не поспішають переказувати кошти, чекаючи на розвиток подій.

Одразу після халвінгу користувачі помітили у мережі велику біткоїн-транзакцію: з невідомої адреси переказали 162,42 BTC, що еквівалентно близько $10,6 млн. Про це пише U.today.

Переказ біткоїнів відбувся між адресами «bc1q839» і «bc1qnn». Особливий інтерес викликає відсутність історії транзакцій, пов'язаних з останньою адресою, що свідчить про її нещодавнє створення. В той час як адреса відправника брала участь у попередніх транзакціях, але походження її також невідоме.

Попри значні перекази коштів, загальна ситуація на ринку залишається відносно стабільною, курс біткоїна тримається трохи вище позначки у $66 000. Така стійкість свідчить про обережний підхід інвесторів, які очікують подальшого розвитку подій, перш ніж робити значні ринкові кроки. Як вважають аналітики, ця тенденція відображає еволюцію статусу біткоїна як зрілого активу, коли кожна подія халвінгу сприяє поступовому зниженню волатильності ринку.

Що відомо про халвінг

На минулих вихідних, 20 квітня, у мережі Біткоїна відбувся халвінг, який зменшив винагороду за здобутий блок вдвічі до 3,125 BTC. Халвінг має критичне значення для підтримки довгострокової цінності біткоїна. У першу чергу він впливає на майнерів, зменшуючи їх прибутковість. Проте згодом курс біткоїна зростає через зменшення пропозиції при стабільному або зростаючому попиті.

Втім, у дослідженні компанії CryptoQuant йдеться, що халвінг радикально не вплине на курс біткоїна, як очікують багато хто з інвесторів. Натомість ключовим фактором, що вплине на ціну біткоїна, стане збільшення попиту з боку інвесторів, які володіють значними обсягами BTC.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Аномалії в комісіях

Нещодавно користувачі помітили надто високу комісію за переказ біткоїнів. Так, 18 квітня, невідомий користувач відправив 0,585 BTC на іншу адресу та заплатив за це понад $12 000. Транзакцію обробив майнер Foundry USA. Хто саме помилився при переказі коштів та чи поверне їх майнер, поки що невідомо.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024