Біржа Bittrex закривається

Біржа Bittrex закривається

Користувачі торговельного майданчика мають якнайшвидше вивести свої кошти.

Компанія Bittrex Global оголосила про своє закриття та повідомила, що клієнтам слід поквапитися з виведенням коштів. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

«З великим жалем ми повідомляємо, що компанія Bittrex Global прийняла рішення про припинення своєї діяльності. Це рішення було невипадковим, і ми розуміємо, що воно може завдати незручності нашим шановним клієнтам. Усім користувачам настійно рекомендується якнайшвидше увійти до свого облікового запису та вивести активи», – йдеться у повідомленні.

Про біржу Bittrex

Біткоїн-біржа Bittrex заснована в 2014 році інженерами-програмістами, які працювали раніше в Amazon і Microsoft. У 2017 році це був найбільший торговельний майданчик у США та третій за величиною у світі. У 2019 році Bittrex розділилася на дві платформи – міжнародну й американську, значно скоротивши обсяг торгів на останній.

Американський підрозділ Bittrex подав заяву про банкрутство 8 травня, після судового розгляду з Комісією з цінних паперів і бірж (SEC). Регулятор заявив, що майданчик діяв як незареєстрована біржа цінних паперів, а також як брокерська та клірингова агенція з 2017 по 2022 рік, що принесло компанії щонайменше $1,3 млрд доходів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Схвалення ліквідації

Суд 30 жовтня схвалив новий план банкрутства, який передбачає ліквідацію діяльності Bittrex у США.

Біржа-банкрут також уклала мирову угоду із SEC, що коштувало їй $24 млн. Bittrex Global GmbH погодився врегулювати звинувачення у пункті, що він не зареєструвався як національна біржа цінних паперів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023