Біржа Bittrex закривається

Біржа Bittrex закривається

Користувачі торговельного майданчика мають якнайшвидше вивести свої кошти.

Компанія Bittrex Global оголосила про своє закриття та повідомила, що клієнтам слід поквапитися з виведенням коштів. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

«З великим жалем ми повідомляємо, що компанія Bittrex Global прийняла рішення про припинення своєї діяльності. Це рішення було невипадковим, і ми розуміємо, що воно може завдати незручності нашим шановним клієнтам. Усім користувачам настійно рекомендується якнайшвидше увійти до свого облікового запису та вивести активи», – йдеться у повідомленні.

Про біржу Bittrex

Біткоїн-біржа Bittrex заснована в 2014 році інженерами-програмістами, які працювали раніше в Amazon і Microsoft. У 2017 році це був найбільший торговельний майданчик у США та третій за величиною у світі. У 2019 році Bittrex розділилася на дві платформи – міжнародну й американську, значно скоротивши обсяг торгів на останній.

Американський підрозділ Bittrex подав заяву про банкрутство 8 травня, після судового розгляду з Комісією з цінних паперів і бірж (SEC). Регулятор заявив, що майданчик діяв як незареєстрована біржа цінних паперів, а також як брокерська та клірингова агенція з 2017 по 2022 рік, що принесло компанії щонайменше $1,3 млрд доходів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Схвалення ліквідації

Суд 30 жовтня схвалив новий план банкрутства, який передбачає ліквідацію діяльності Bittrex у США.

Біржа-банкрут також уклала мирову угоду із SEC, що коштувало їй $24 млн. Bittrex Global GmbH погодився врегулювати звинувачення у пункті, що він не зареєструвався як національна біржа цінних паперів.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024