Суд ухвалив ліквідацію американської філії Bittrex

Суд ухвалив ліквідацію американської філії Bittrex

Біржа подала заяву про банкрутство після звинувачень SEC у роботі без ліцензії.

Біржа Bittrex 30 жовтня отримала ухвалу суду на новий план банкрутства, який передбачає ліквідацію її діяльності у США. Про це повідомляє The Block.

«Як зазначено у протоколі слухань, суд ухвалив, що він прийме переглянуте запропоноване рішення, яке усуває неофіційні зауваження Комісії з цінних паперів і бірж (SEC)», – йдеться у заяві торговельного майданчика.

Банкрутство Bittrex

Bittrex подала заяву про банкрутство відповідно до глави 11 у травні після того, як SEC звинуватила її в керуванні незареєстрованою біржею.

А до цього, у лютому, Bittrex подала до Департаменту зайнятості США повідомлення про скорочення штату на тлі несприятливих ринкових умов. Рішення торкнулося 83 із 284 співробітників торговельного майданчика. За кілька місяців Bittrex оголосила про згортання діяльності на території США через «регуляторну невизначеність». У компанії вирішили, що їм «недоцільно» продовжувати діяльність у поточних нормативних та економічних умовах у США.

Водночас міжнародна платформа Bittrex Global продовжує свою діяльність за межами США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Врегулювання питання із SEC

Біржа-банкрут уклала мирову угоду із SEC, у межах якої торговельному майданчику потрібно виплатити $24 млн. Bittrex Global GmbH погодилася врегулювати звинувачення у пункті, що вона не зареєструвалася як національна біржа цінних паперів.

У материнській компанії додали, що згортання бізнесу США жодним чином не вплине на її роботу за межами США.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024