Мирова угода із SEC коштувала Bittrex $24 млн

Мирова угода із SEC коштувала Bittrex $24 млн

Компанія збанкрутувала через три тижні після звинувачень регулятора в роботі як незареєстрована біржа.

Збанкрутіла компанія Bittrex уклала мирову угоду з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) на суму $24 млн після того, як у квітні агентство пред'явило їй звинувачення в роботі як незареєстрована біржа. Про це повідомляє The Block.

Біржа, її закордонна філія та колишній генеральний директор Вільям Шихара не визнали та не спростували звинувачення, йдеться у судовому документі, поданому в четвер, 10 серпня. Своєю чергою, іноземна філія Bittrex, Bittrex Global GmbH, погодилася врегулювати звинувачення в пункті, що вона не зареєструвалася як національна біржа цінних паперів, йдеться у заяві SEC.

«Протягом багатьох років Bittrex співпрацювала з емітентами токенів, щоб «очистити» їх від будь-яких ознак того, що вони є інвестиційними контрактами, – і все це в намаганні обійти федеральні закони про цінні папери. Їм це не вдалося. Сьогоднішнє врегулювання ясно показує, що не можна уникнути відповідальності, просто змінивши етикетки чи описи, оскільки головне – це економічні реалії цих пропозицій», – заявив директор відділу правозастосування SEC Гурбір Грюал.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Банкрутство Bittrex

У травні компанія Bittrex Inc направила заяву про банкрутство через три тижні після того, як влада США звинуватила її в несанкціонованій діяльності як біржі.

Також у компанії додали, що це ніяк не вплине на її роботу за межами США. Активи американських клієнтів, які не були виведені до кінця квітня, як і раніше, зберігаються на майданчику.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023