Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити

Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ви не контролюєте власні гроші.

Навіщо виводити біткоїни з біржі?

Якщо вам доводиться питати дозволу на використання того, що належить вам, це означає, що воно насправді вам не належить. Ви колись чули фразу «Не твої ключі, не твої монети»? Це так. Якщо ви не знімаєте кошти та зберігаєте свої приватні біткоїн-ключі, ви не контролюєте власні гроші. Залишаючи біткоїни на біржі, ви значною мірою покладаєтеся на третю особу.

Що таке приватні біткоїн-ключі?

Приватні біткоїн-ключі схожі на паролі, необхідні для переміщення ваших біткоїнів у мережі. Вам потрібні ваші приватні ключі, щоб відправити або витратити біткоїни. Якщо у вас немає цих ключів, це означає, що, ймовірно, хтось інший тримає їх для вас, як правило, біржа, така як Coinbase, або інший сторонній зберігач.

Коли ви користуєтеся послугами третьої сторони для зберігання своїх біткоїнів, ви наражаєтеся на безліч додаткових ризиків. Залишити свій біткоїн у зберігача означає, що ви повинні запитати дозволу на використання того, що ваше. Це все одно що довірити комусь іншому запам'ятати пароль від сімейного сейфу замість вас.

Які існують ризики, якщо довірити біткоїни біржі?

Без доступу до біткоїнів губляться всі властивості, які роблять біткоїн особливим. Він більше не стійкий до цензури. Ви більше не можете його вільно відправляти чи витрачати. Ваш біткоїн може бути примусово проданий у разі ліквідації. Ваші транзакції можуть бути заморожені або заблоковані. Доступ до ваших біткоїнів може бути заблоковано будь-якої миті. Довіряючи біткоїни біржі, ви наражаєте себе на значні ризики:

- Ви повинні бути впевнені, що біржа не перезакладає біткоїни.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа надійно зберігає ваші біткоїни.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа дійсно має біткоїни, які вам продає.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа не має часткових резервів.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа не позичає ваші біткоїни дейтрейдерам.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа дозволить вивести кошти, коли ви захочете.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа не відстежує та не продає інформацію про ваші транзакції.

- Ви повинні бути впевнені, що біржа не збанкрутує, втративши ваші біткоїни внаслідок примусової ліквідації.

Ви повинні користуватися Біткоїном, щоб повністю оцінити його

Практичне знайомство з цією новою технологією розкриває її корисності способами, які важко зрозуміти, просто прочитавши про це. Простого читання про Біткоїн недостатньо для всебічного розуміння.

Існує безліч способів користування мережею Біткоїна. Витратьте трохи біткоїнів. Надішліть трохи іншим. Консолідуйте свої UTXO (Unspent Transaction Output – вихід невитрачених транзакцій). Відкрийте мережевий канал Lightning. Дізнайтеся, як створити та транслювати транзакцію до мережі.

Ось аналогія, що допомагає проілюструвати цей момент: людина може вивчати автомобілі та знати все, що потрібно про те, як працює двигун. Але якщо цього водія, який уперше сідає за кермо, попросять дістатися з точки А до точки Б, швидше за все, йому буде непросто.

Як вивести біткоїни з біржі

Виведення біткоїнів із біржі залежить від платформи, яку ви використовуєте. Ось список популярних біткоїн-бірж та посилання на інструкції щодо виведення коштів для кожної з них:

Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами У міру того, як Біткоїн стає все більш інтегрованим у повсякденне життя, ознайомтеся з деякими простими порадами, які допоможуть зберегти ваш біткоїн під час подорожей. Unchained Capital 18 травня 2024
Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Як використовувати мультипідпис, щоб усунути окремі точки відмови та підвищити безпеку ваших біткоїн-активів. Unchained Capital 05 травня 2024
Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Отримавши важко зароблену винагороду за видобуток біткоїна, майнери повинні вирішити, як зберігати свої прибутки. Це докладний посібник із самостійного зберігання для тих, хто забезпечує роботу мережі Біткоїна. Unchained Capital 28 квітня 2024