Біржа Bittrex подала заяву про банкрутство

Біржа Bittrex подала заяву про банкрутство

Компанія вирішила припинити роботу в США через тиск з боку регуляторів.

Компанія Bittrex Inc. направила заяву про банкрутство через три тижні після того, як влада США звинуватила її в несанкціонованій діяльності як біржі. Про це повідомляється на офіційному сайті Bittrex.

«Раніше заявивши, що Bittrex, Inc. припинить усі операції в США з 30 квітня, ми вирішили подати заяву про банкрутство до федерального суду штату Делавер», – йдеться у повідомленні.

Також у компанії додали, що це жодним чином не вплине на її роботу за межами США. Активи американських клієнтів, які не були виведені до кінця квітня, як і раніше, зберігаються на майданчику. Як запевняють представники біржі, кошти користувачів залишаються «цілими й неушкодженими». Bittrex проситиме суд у справах про банкрутство про активацію рахунків, щоб біткоїни й інші активи були передані клієнтам.

Чи варто турбуватися кредиторам Bittrex

Заява про банкрутство не зачепить Bittrex Global, яка працює за межами юрисдикції США. А ліквідація американського підрозділу свідчить лише про те, що майданчик згортає свою діяльність у США.

Тому ймовірність того, що кредитори отримають усі свої кошти в повному обсязі в найкоротші терміни, досить велика.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Позиція регулятора

У квітні 2023 року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) висунула звинувачення на адресу біржі Bittrex. Регулятор вважає, що всі біржі, які працюють у сегменті цифрових активів, мають отримати відповідну реєстрацію та сплачувати податки.

Своєю чергою, адвокати торгового майданчика вважають, що для задоволення вимог SEC потрібно повністю зупинити роботу платформи.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024