Біржа Bittrex подала заяву про банкрутство

Біржа Bittrex подала заяву про банкрутство

Компанія вирішила припинити роботу в США через тиск з боку регуляторів.

Компанія Bittrex Inc. направила заяву про банкрутство через три тижні після того, як влада США звинуватила її в несанкціонованій діяльності як біржі. Про це повідомляється на офіційному сайті Bittrex.

«Раніше заявивши, що Bittrex, Inc. припинить усі операції в США з 30 квітня, ми вирішили подати заяву про банкрутство до федерального суду штату Делавер», – йдеться у повідомленні.

Також у компанії додали, що це жодним чином не вплине на її роботу за межами США. Активи американських клієнтів, які не були виведені до кінця квітня, як і раніше, зберігаються на майданчику. Як запевняють представники біржі, кошти користувачів залишаються «цілими й неушкодженими». Bittrex проситиме суд у справах про банкрутство про активацію рахунків, щоб біткоїни й інші активи були передані клієнтам.

Чи варто турбуватися кредиторам Bittrex

Заява про банкрутство не зачепить Bittrex Global, яка працює за межами юрисдикції США. А ліквідація американського підрозділу свідчить лише про те, що майданчик згортає свою діяльність у США.

Тому ймовірність того, що кредитори отримають усі свої кошти в повному обсязі в найкоротші терміни, досить велика.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Позиція регулятора

У квітні 2023 року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) висунула звинувачення на адресу біржі Bittrex. Регулятор вважає, що всі біржі, які працюють у сегменті цифрових активів, мають отримати відповідну реєстрацію та сплачувати податки.

Своєю чергою, адвокати торгового майданчика вважають, що для задоволення вимог SEC потрібно повністю зупинити роботу платформи.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023