SEC судитиметься з біржею Bittrex

SEC судитиметься з біржею Bittrex

Регулятор звинувачує платформу у відсутності належної реєстрації.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висунула звинувачення на адресу біржі Bittrex та планує подати позов до суду. Про це йдеться в офіційній заяві, що була оприлюднена 17 квітня на сайті регулятора.

Позиція представників SEC полягає у тому, що всі біржі, що працюють у сегменті цифрових активів, мають бути зареєстровані відповідно та виконувати податкові та інші регуляторні зобов’язання. SEC уже робила попередження Bittrex наприкінці 2022 року.

SEC судитиметься з біржею Bittrex
Купівля BTC через біржу Bittrex. Джерело: Bittrex.

Адвокати біржі зазначають, що вони вивчали вимоги SEC, але для того щоб їх задовольнити, необхідно (принаймні на деякий час) повністю зупинити роботу платформи. Bittrex намагається досягти компромісу з регулятором без припинення своєї діяльності.

Фінансові показники Bittrex

Останніми місяцями обсяг торгів на біржі Bittrex значно впав, що вказує на фінансові проблеми компанії. Наразі торговельний обсяг складає всього $12 млн на день, у той час, як ще 2020 року цей показник становив близько $500 млн.

Представники SEC вважають, що біржа отримала сукупний дохід у $1,3 млрд протягом 2017-2022 років, коли вона працювала без відповідної реєстрації. Отже, обсяг податкових вимог може бути значним, і невідомо, чи поточний фінансовий стан Bittrex дозволить їх виконати у разі відповідного рішення суду.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Біржова активність

Після значного падіння обсягів біржової торгівлі під час ведмежого ринку, цей показник починає відновлюватися від початку року. Наразі кількість біткоїнів на біржах знову перевищила 1 млн монет. Як і раніше, Binance залишається лідером сегмента із резервами у 587 000 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024