Кількість біткоїнів на біржах перевищила мільйон

Кількість біткоїнів на біржах перевищила мільйон

Біржовий обсяг біткоїнів останнім часом став відновлюватися.

Станом на сьогодні на всіх біржах знаходиться 1,07 млн BTC, що приблизно на 70 000 монет більше, ніж наприкінці січня 2023 року. Про це свідчать ончейн-дані Looknode.

Протягом ведмежого ринку була стійка тенденція до зниження балансу біткоїнів на біржах. Вона особливо підсилилася після банкрутства однієї з найбільших централізованих бірж FTX у листопаді 2022 року. Тоді кількість монет на біржах впала до 932 000 BTC.

Кількість біткоїнів на біржах перевищила мільйон
Кількість біткоїнів на біржах за останні три місяці. Джерело: Looknode.

Певне відновлення біржової активності, вірогідно, пов’язане зі зростанням ринкового курсу BTC від початку року. До того ж довгі позиції трейдерів (тобто ті, що очікують на продовження позитивного тренду) наразі домінують на ринку.

Позиції окремих бірж

Як і раніше, Binance домінує у сегменті централізованих бірж попри низку викликів, пов’язаних з достатністю її резервів та регуляторних обмежень її стейблкоїна. Наразі майже 587 000 BTC перебувають на Binance.

З інших великих бірж лише ByBit демонструє певне зростання від початку року, але її резерви складають лише 30 000 BTC. Активи інших провідних бірж поки що знаходяться у боковому тренді попри перехід до бичачого ринку.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Можливе відродження FTX

Біржа-банкрот FTX розглядає можливість поновлення своєї діяльності у середньостроковій перспективі (орієнтовно – у другому кварталі 2024 року). Це стало можливим після відновлення частки активів на суму в $7,3 млрд. Проте досі невизначеною залишається доля екс-СЕО FTX Сема Бенкмана-Фріда, на якого очікує суд у жовтні цього року.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024