FTX відновила активи на суму $7,3 млрд

FTX відновила активи на суму $7,3 млрд

Біржа розглядає можливість свого перезавантаження у 2024 році.

Біржа FTX відновила ліквідні активи на суму $7,3 млрд і може розглянути можливість перезапуску у другому кварталі 2024 року. Про це повідомили в суді юристи Sullivan & Cromwell, що представляють компанію на слуханнях з питань банкрутства.

За їх словами, компанія, яка оголосила про банкрутство у листопаді 2022 року, повернула приблизно $7,3 млрд ліквідних активів. Тепер FTX розглядає можливість відновити роботу торговельної платформи у 2024 році.

FTX відновила активи на суму $7,3 млрд
План FTX з повернення грошей боржникам. Джерело: Twitter

Криза FTX

Біржа FTX входила до трійки лідерів за сукупним обсягом активів та торгів. Але нецільове використання активів клієнтів (у тому числі через пов'язану компанію Alameda Research), що було виявлено під час відтоку коштів з біржі, призвело до масштабної кризи у листопаді 2022 року.

Попри намагання менеджменту залучити додаткове фінансування у розмірі понад $9 млрд, ці спроби виявилися невдалими. Ані лідер ринку Binance, ані регулятори не пішли на зустріч Сему Бенкману-Фріду. В результаті значних фінансових проблем було розпочато процедуру банкрутства.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позови до FTX та Сема Бенкмана-Фріда

Після повідомлення боржників про продаж FTX Europe AG, європейського підрозділу компанії, швейцарський суд розпочав розгляд справи про банкрутство. За звинуваченням федеральної прокуратури США у березні цього року, екс-CEO збанкрутілої біржі FTX Сем Бенкман-Фрід намагався підкупити китайських урядовців на суму $40 млн.

Так засновник FTX намагався розблокувати заморожені цифрові активи на суму $1 млрд, що належать хедж-фонду Alameda Research.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023