Засновника FTX звинуватили у підкупі китайських чиновників

Засновника FTX звинуватили у підкупі китайських чиновників

Таким чином Сем Бенкман-Фрід намагався розблокувати заморожені активи на $1 млрд.

Федеральна прокуратура США звинуватила екс-CEO збанкрутілої біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда у спробі підкупу «одного або декількох» китайських урядовців на суму $40 млн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

За допомогою хабаря Бенкман-Фрід намагався розблокувати заморожені цифрові активи на суму $1 млрд, що належать хедж-фонду Alameda Research.

У новому обвинувальному акті стверджується, що Бенкман-Фрід розробив шахрайські схеми для крадіжки депозитів з FTX. Таким чином він планував фінансувати ризиковані ставки в Alameda Research. Крім того, він робив фінансові внески на рахунки американських політиків без належної документації, проживаючи на Багамах.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Тим часом адвокати Бенкмана-Фріда домовилися з прокуратурою США про нові умови звільнення під заставу.

Він отримає телефон та ноутбук без доступу до інтернету, з якого дозволено відвідувати лише затверджені вебсайти. Йому дозволять використовувати VPN лише для доступу до бази даних, що допомагає готувати його захист. Використання будь-яких інших електронних засобів зв'язку заборонено.

Наразі підозрюваний перебуває під домашнім арештом у будинку своїх батьків у Пало-Альто, штат Каліфорнія, з обмеженими можливостями пересування.

Хто такий Сем Бенкман-Фрід