Засновника FTX заарештували

Засновника FTX заарештували

Влада Багамських Островів затримала Сема Бенкмана-Фріда під час його перебування у країні.

Правоохоронні служби Багамських Островів ввечері 12 грудня арештували засновника та CEO біржі-банкрота FTX Сема Бенкмана-Фріда. Про це повідомляє The New York Times.

Влада острівної держави вдалася до таких заходів після офіційного повідомлення від відповідних американських служб щодо відкриття кримінального провадження проти Бенкмана-Фріда. Затримання відбулося попри прагнення затриманого дати свідчення перед Конгресом США наступного дня у дистанційному форматі.

Офіційний коментар Міністерства юстиції Багамських Островів. Джерело: Bahamas Press
Офіційний коментар Міністерства юстиції Багамських Островів. Джерело: Bahamas Press

Бенкману-Фріду висувають обвинувачення у шахрайстві та сприянні відмиванню коштів. За інформацією CoinTelegraph існує висока ймовірність екстрадиції засновника FTX до США вже найближчим часом після запиту американської влади.

Що чекає на засновника FTX

Влада Багамських Островів підтвердила, що кримінальне провадження буде проводитися окремо службами цієї країни та США. Бенкман-Фрід з’явиться у суді в Нассау, столиці Багамських Островів, вже 13 грудня.

Повідомляється також про плани поширити розслідування справи на інших топ-менеджерів FTX з метою встановити їхню відповідальність у нецільовому використанні коштів клієнтів та інших злочинах.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Криза FTX

У листопаді цього року розпочалася криза однієї з найбільших бірж з торгівлі цифровими активами за торговим обсягом – FTX. Попри твердження її засновника та тодішнього CEO Сема Бенкмана-Фріда, біржа не мала достатньо резервів для виконання всіх своїх фінансових зобов’язань. Через неспроможність покрити дефіцит у понад $9 млрд біржа розпочала процес банкрутства.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023