Засновника FTX заарештували

Засновника FTX заарештували

Влада Багамських Островів затримала Сема Бенкмана-Фріда під час його перебування у країні.

Правоохоронні служби Багамських Островів ввечері 12 грудня арештували засновника та CEO біржі-банкрота FTX Сема Бенкмана-Фріда. Про це повідомляє The New York Times.

Влада острівної держави вдалася до таких заходів після офіційного повідомлення від відповідних американських служб щодо відкриття кримінального провадження проти Бенкмана-Фріда. Затримання відбулося попри прагнення затриманого дати свідчення перед Конгресом США наступного дня у дистанційному форматі.

Офіційний коментар Міністерства юстиції Багамських Островів. Джерело: Bahamas Press
Офіційний коментар Міністерства юстиції Багамських Островів. Джерело: Bahamas Press

Бенкману-Фріду висувають обвинувачення у шахрайстві та сприянні відмиванню коштів. За інформацією CoinTelegraph існує висока ймовірність екстрадиції засновника FTX до США вже найближчим часом після запиту американської влади.

Що чекає на засновника FTX

Влада Багамських Островів підтвердила, що кримінальне провадження буде проводитися окремо службами цієї країни та США. Бенкман-Фрід з’явиться у суді в Нассау, столиці Багамських Островів, вже 13 грудня.

Повідомляється також про плани поширити розслідування справи на інших топ-менеджерів FTX з метою встановити їхню відповідальність у нецільовому використанні коштів клієнтів та інших злочинах.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Криза FTX

У листопаді цього року розпочалася криза однієї з найбільших бірж з торгівлі цифровими активами за торговим обсягом – FTX. Попри твердження її засновника та тодішнього CEO Сема Бенкмана-Фріда, біржа не мала достатньо резервів для виконання всіх своїх фінансових зобов’язань. Через неспроможність покрити дефіцит у понад $9 млрд біржа розпочала процес банкрутства.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024