Засновника FTX заарештували

Засновника FTX заарештували

Влада Багамських Островів затримала Сема Бенкмана-Фріда під час його перебування у країні.

Правоохоронні служби Багамських Островів ввечері 12 грудня арештували засновника та CEO біржі-банкрота FTX Сема Бенкмана-Фріда. Про це повідомляє The New York Times.

Влада острівної держави вдалася до таких заходів після офіційного повідомлення від відповідних американських служб щодо відкриття кримінального провадження проти Бенкмана-Фріда. Затримання відбулося попри прагнення затриманого дати свідчення перед Конгресом США наступного дня у дистанційному форматі.

Офіційний коментар Міністерства юстиції Багамських Островів. Джерело: Bahamas Press
Офіційний коментар Міністерства юстиції Багамських Островів. Джерело: Bahamas Press

Бенкману-Фріду висувають обвинувачення у шахрайстві та сприянні відмиванню коштів. За інформацією CoinTelegraph існує висока ймовірність екстрадиції засновника FTX до США вже найближчим часом після запиту американської влади.

Що чекає на засновника FTX

Влада Багамських Островів підтвердила, що кримінальне провадження буде проводитися окремо службами цієї країни та США. Бенкман-Фрід з’явиться у суді в Нассау, столиці Багамських Островів, вже 13 грудня.

Повідомляється також про плани поширити розслідування справи на інших топ-менеджерів FTX з метою встановити їхню відповідальність у нецільовому використанні коштів клієнтів та інших злочинах.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Криза FTX

У листопаді цього року розпочалася криза однієї з найбільших бірж з торгівлі цифровими активами за торговим обсягом – FTX. Попри твердження її засновника та тодішнього CEO Сема Бенкмана-Фріда, біржа не мала достатньо резервів для виконання всіх своїх фінансових зобов’язань. Через неспроможність покрити дефіцит у понад $9 млрд біржа розпочала процес банкрутства.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023