Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

BlackRock – лідер серед біткоїн-ETF, Байден звернувся за порадою до Біткоїн-спільноти, Трамп пообіцяв звільнити Росса Ульбріхта з в’язниці, на LSE стартували торги біткоїн-продуктами, MicroStrategy залучила інвестиції Сороса, з гаманців mt. Gox переказали $10 млрд в BTC, на Bitcoin.org знову є White Paper Біткоїна.

BlackRock захопив лідерство серед біржових біткоїн-фондів

Загальні резерви біржового фонду BlackRock станом на 28 травня сягнули 288 671 BTC. Такі показники більш ніж на 1000 монет перевищують резерви Grayscale, який залишався незмінним лідером від самого запуску спотових біржових фондів у січні цього року.

Протягом останніх чотирьох місяців відбувався сталий відтік капіталу з фонду Grayscale. Основною причиною такої динаміки була надто висока комісія у 1,5%, що у декілька разів перевищувала умови конкурентів.

Байден просить поради у Біткоїн-спільноти

Передвиборчий штаб президента Джо Байдена звернувся до представників Біткоїн-спільноти з проханням надати рекомендації щодо «розвитку криптополітики».

Джерела повідомили, що ініціатива з’явилася на тлі того, що табір Байдена почав все більше усвідомлювати, що питання, пов'язані з біткоїном та криптовалютами, можуть вплинути на президентські перегони.

Трамп обіцяє визволити з в'язниці Росса Ульбріхта

Кандидат на пост президента США Дональд Трамп пообіцяв визволити з в’язниці засновника даркнет-маркетплейса Silk Road Росса Ульбріхта у разі своєї перемоги на виборах.

Також у цей день кандидат у президенти висловив підтримку Біткоїн-індустрії. За словами політика, він дуже позитивно ставиться до сфери цифрових активів і компаній, що працюють у цьому напрямку.

На Лондонській фондовій біржі стартували торги біткоїн-продуктами

На Лондонській фондовій біржі (LSE) у вівторок, 28 травня, стартували торги біткоїн-продуктами (ETP) від компанії WisdomTree.

Після того, як минулого тижня Управління з фінансового регулювання та нагляду (FCA) Великої Британії затвердило лістинг біткоїн-фонду, глава WisdomTree в Європі Алексіс Маріноф назвав це рішення «значним кроком вперед для індустрії» у визнанні біткоїна як класу активів для інвестування.

Фонд Сороса інвестував у MicroStrategy $257 млн

Компанія-виробник програмного забезпечення MicroStrategy у першому кварталі 2024 року залучила $257 млн інвестицій від фонду, заснованого інвестором Джорджем Соросом, Soros Fund Management.

Зазначимо, що за останній рік курс акцій MicroStrategy зріс майже на 500%. Наразі вони торгуються по $1685.

З гаманців Mt. Gox кудись переказали біткоїни на $10 млрд

З гаманців, що належать збанкрутілій біржі Mt. Gox, перевели 142 000 BTC на суму близько $9,8 млрд на невідому адресу.

Цей крок випереджає озвучений раніше план криптовалютної біржі щодо повернення біткоїнів кредиторам до жовтня. Whale Alert зафіксував чотири транзакції в мережі від 3999 BTC до понад 16 500 BTC протягом однієї години 28 травня.

На Bitcoin.org знову завантажили White Paper Біткоїна

Після невдалої спроби австралійського бізнесмена Крейга Райта довести в суді, що він є Сатоші Накамото, на сайт Bitcoin.org знову завантажили White Paper Біткоїна.

Через юридичні обмеження Bitcoin.org був змушений закрити доступ до White Paper для користувачів з Великої Британії. Замість цього на сайті з'явилася цитата Сатоші Накамото: «Біткоїн використовує природу інформації, яку легко поширювати та важко придушити».

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024