З гаманців Mt. Gox кудись переказали біткоїни на $10 млрд

З гаманців Mt. Gox кудись переказали біткоїни на $10 млрд

Обсяг виведених коштів випереджає озвучений раніше план розрахунку з постраждалими кредиторами.

З гаманців, що належать збанкрутілій біржі Mt. Gox, перевели 142 000 BTC на суму близько $9,8 млрд на невідому адресу. Відповідні транзакції зафіксував сервіс Whale Alert.

Цей крок випереджає озвучений раніше план криптовалютної біржі щодо повернення біткоїнів кредиторам до жовтня. Whale Alert зафіксував чотири транзакції в мережі від 3999 BTC до понад 16 500 BTC протягом однієї години 28 травня.

З гаманців Mt. Gox кудись переказали біткоїни на $10 млрд
Серія транзакцій з гаманців Mt. Gox. Джерело: Whale Alert.

Сервіс Arkham Intelligence зафіксував ще низку транзакцій з декількох холодних гаманців Mt. Gox, причому переважна більшість з них переказували по 2000 BTC за раз.

З гаманців Mt. Gox кудись переказали біткоїни на $10 млрд
Інші транзакції з гаманців Mt. Gox. Джерело: Arkham Intelligence

28 травня вночі на ту ж адресу Mt. Gox перевів ще 32 137 BTC, в результаті чого загальна сума біткоїнів досягла $9,8 млрд. Всі транзакції вказували на одну немарковану адресу.

Тиск на курс

Минулого місяця аналітики K33 Research попередили, що «вихід» біткоїнів з Mt. Gox з великою ймовірністю «налякає ринок» і спричинить ціновий тиск на головний цифровий актив.

За минулу добу спостерігаємо, що курс біткоїна впав приблизно на 2% після переміщення BTC з Mt. Gox. Зараз він торгується на рівні $67 800 у порівнянні з $69 374 на момент першого переказу, згідно з даними CoinMarketCap.

Довірена особа Mt. Gox, фірма Nagashima Ohno and Tsunematsu, поки що не прокоментувала, куди й чому були переміщені біткоїни.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Виплати кредиторам Mt. Gox

Кредитори біржі-банкрута Mt. Gox отримали перші виплати у грудні 2023 року. Компанія почала відправляти користувачам виплати у японських єнах через PayPal – майже через десять років після того, як кошти було заблоковано 24 лютого 2014 року.

А нещодавно арбітражний керуючий Mt. Gox оновив рахунки вимог користувачів, додавши дані про виплати в біткоїнах та фіатних валютах.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024