Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox

Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox

Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці.

Арбітражний керуючий біржі-банкрота Mt. Gox оновив рахунки вимог користувачів, додавши дані про виплати в біткоїнах та фіатних валютах. Про це пише The Block.

Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox
Для кредиторів оновили таблицю виплат. Джерело: Reddit.

«Я щойно увійшов в систему, і вона нарешті заповнила таблицю погашення вимог в JPY, BTC і BCH. Але поки що нічого не надійшло», – повідомив у Reddit один з кредиторів.

Кілька користувачів також повідомили, що статус виплат у розділі вимог про виплати у фіатній валюті позначений як «завершено», та стверджують, що отримали виплати у фіатній валюті на свої банківські рахунки.

«Гроші надійшли в доларах США на валютний рахунок HSBC», – розповіли колишні клієнти.

Користувач subreddit додав, що фіатний переказ надійшов на його банківський рахунок більш ніж через місяць після того, як була оновлена таблиця виплат.

Про ситуацію з Mt. Gox

Mt. Gox була заснована у 2010 році й стала найбільшою біткоїн-біржею у світі, доки у 2014 році платформа не зазнала збою в системі безпеки, що призвело до втрати 850 000 біткоїнів.

У вересні 2023 року довірена особа вже неіснуючої біржі оголосила, що кредиторам буде відшкодовано 142 000 біткоїнів і 143 000 біткоїнів готівкою, а також фіатною валютою на загальну суму 69 мільярдів японських єн ($510 млн) до нового крайнього терміну - жовтня 2024 року.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Коли почалися виплати

Кредитори біржі-банкрута Mt. Gox отримали перші виплати у грудні 2023 року. Збанкрутіла біржа почала відправляти користувачам виплати у японських єнах через PayPal – майже через десять років після того, як кошти було заблоковано 24 лютого 2014 року.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024