Трамп обіцяє визволити з в'язниці Росса Ульбріхта

Трамп обіцяє визволити з в'язниці Росса Ульбріхта

Кандидат у президенти США вважає, що засновник Silk Road достатньо провів часу у в’язниці.

Кандидат на пост президента США Дональд Трамп пообіцяв визволити з в’язниці засновника даркнет-маркетплейса Silk Road Росса Ульбріхта у разі своєї перемоги на виборах. Про це він заявив під час виступу на Національному лібертаріанському з’їзді у Вашингтоні.

За словами Трампа, у в’язниці Ульбріхт вже достатньо провів часу:

«Якщо ви проголосуєте за мене, у перший же день я заміню вирок Россу Ульбріхту на відбування терміну. Він уже відсидів 11 років, ми повернемо його додому».

Також у цей день кандидат у президенти висловив підтримку Біткоїн-індустрії. За словами політика, він дуже позитивно ставиться до сфери цифрових активів і компаній, що працюють у цьому напрямку.

Трамп додав, що США зобов’язані зайняти провідну позицію в галузі, давши «зелене світло» представникам ринку. Він також звинуватив чинного президента Джозефа Байдена, який намагається, на думку Трампа, зупинити експансію індустрії цифрових активів на американський ринок.

«Байден, найгірший президент в історії нашої країни, хоче, щоб вона (галузь. – Ред.) померла повільною і болісною смертю. Зі мною цього ніколи не станеться», — зазначив Трамп.

Що раніше думав Трамп про Біткоїн

Дональд Трамп неодноразово негативно висловлювався про Біткоїн, називаючи його шахрайством і підкреслюючи потенційні загрози для фінансової системи. Він стверджував, що BTC можуть використовуватися для незаконної діяльності, включаючи відмивання грошей та ухилення від податків.

Трамп також висловлював занепокоєння щодо можливого впливу біткоїна на долар США, заявляючи, що долар повинен залишатися єдиною національною валютою. Того часу його критика відображала побоювання деяких урядових і фінансових кіл, які бачили у біткоїні загрозу традиційній економічній системі та фінансовій стабільності.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яке ставлення зараз

Проте зараз думка Трампа кардинально змінилася. Ба більше, він оголосив, що для фінансування своєї передвиборчої кампанії тепер приймає BTC.

Що стосується самих донатів, то в оголошенні уточнюється, що прихильники кандидата зможуть надсилати біткоїни та інші криптовалюти на кампанію «Трамп 2024» через американську публічну біржу Coinbase.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024